مشاوره برای رتبه‌های تک رقمی کنکور

برای دانش‌آموزان کنکور یک مسابقه ماراتن میمونه. توی بازی ماراتن اگر تمرین و اگر زمانبندی برای استفاده از انرژی نداشته باشین هیچ وقت موفق نخواهید شد. خب یک مربی خیلی میتونه کمک کنه تا شما بتونید زمانبندی و برنامه‌ریزی برای کاراتون داشته باشید.

مهم‌ترین رکن برای موفقیت داشتن کسی که بتونه به شما کمک بده و شما رو راهنمایی کنه توی این مسابقه بزرگ . خب حالا که کنکور یک ماراتنه مشاوره تحصیلی هم حکم مربی شما رو داره. برای تک رقمی شدن باید شما بتونید مدیریت زمان هم توی درس خوندن هم توی انجام بقیه فعالیت‌ها داشته باشید، همه تلاش‌های شما زمانی ثمر بخش میشه که یک مشاوره تحصیلی خوب داشته باشید و مشاوره تحصیلی متناسب با زندگی شخصی شما برنامه ریزی کنکور رو برای شما انجام بده. اگر برنامه‌ریزی کنکور داشته باشید حتی اگر دیر هم شروع کنید شاید بتویند که برنده این مسابقه ماراتن باشید.

تک رقمی شدن در کنکور ؛ زندگی شما براساس باورهای شماست و برای اینکه به این باور هم برسید داشتن یک مشاوره تحصیلی کنکور خوب میتونه به شما کمک کنه تا شما به شناخت از خودتون برسید و شما رو به این باور برسونه.

مشاوره تحصیلی تلفنی

شما با 100 تست علاوه بر داشتن یک برنامه‌ریزی دقیق و منظم میتونید به شناخت از خودتون برسید و به این باور برسید  که شاید شماهم میتونید رتبه تک رقمی برای کنکور باشید.

برای اطلاع از شرایط اولیه برای تک رقمی شدن در کنکور میتویند با ما تماس بگیرید.

 

مشاوره تحصیلی 100تست

اگر میخوای تک رقمی کنکور امسال بشی باید: 

1- هدف ؛ باید هدفت رو انتخاب کنی و دلیل تک رقمی شدنت رو هم باید پیدا کنی . اگر هنور نتونسید هدف رو پیدا کنید و دلیل تک رقمی شدن رو پیدا کنید باید حتما با مشاوره تحصیلی خودتون در این رابطه مشاوره بگیرید.

2- برنامه‌ریزی ؛ برای رسیدن به قله موفقیت باید گام به گام پیش رفت ، باید حتما یک گام پس از گام دیگری و به ترتیب پشت سر هم برداشت تا به هدف نهایی برسی . خب مشاوره تحصیلی 100 تست به شما کمک میکنه تا تمام گام‌ها رو پشت سر هم برداری .

3- منابع ؛ خب اینجا مشاوره تحصیلی نقش مهمی رو ایفا میکنه و شما رو در جهت رسیدن به هدفتون قرار میده.

4- فوت فن مدیریت زندگی شخصی ؛ دانش‌آموزان توی این سن و توی این مقطع تحصیلی فشارهای روحی و روانی زیادی رو متحمل میشن که ممکنه روی درس خوندن اونا ثاثیر بزار که مشاوره تحصیلی میتونه به دانش‌آموز کمک کنه تا بهتر این شرایط رو پشت سر بزاره.

و…..

شما با مشاوره تحصیلی 100 تست علاوه بر داشتن یک مشاوره تحصیلی خوب برای کنکور میتونید کنکوری موفقیت آمیز رو به انجام برسونید .

گاهی وقتا برای موفق شدن فقط 10 درصد نیاز به استعداده، و تمام 90 درصد مابقی با تلاش  و همت و برنامه‌ریزی و تمرین میسر میشه.