استاد حسین پور بهترین مشاور کنکور پزشکی

مشاوره تحصیلی تلفنی

 

 

استاد حسین پور با صدها رتبه 2 رقمی کنکور پزشکی به عنوان بهترین مشاور کنکور پزشکی در سال 98 معرفی شد.

این مشاور کنکور پزشکی تبلیغات تلوزیونی ندارد اما در میان رتبه های تک رقمی و 2 رقمی کنکور پزشکی بسیار شناخته شده است. این مشاور کنکور پزشکی از سال 88 به برنامه ریزی برای قبولی پزشکی مشغول شد. تعداد زیادی رتبه زیر 1000 و بیش از 120 رتبه 2 رقمی در کنکور پزشکی نتیجه چندین سال مشاوره تخصصی کنکور اوست.

 

در ادامه مطلب روش های خاص و منحصر به فرد این مشاور برتر کنکور پزشکی را می گوییم.

 

1- چطوری توی کنکور، پزشکی قبول بشیم؟

رسیدن به رتبه بالا و قبولی در رشته های پزشکی و پیرا پزشکی کار آسونی نیست به برنامه ریزی و هدف گذاری درست و تلاش فرد بستگی داره گرفتن مشورت از یک مشاور با تجربه میتواند خیلی در راه رسیدت به موفقیت به ما کمک کند.

 

2- هدف گذاری پزشکی در کنکور

شما از اینکه میخواهید در کنکور شرکت کنید چه هدفی دارید شما وقتی که هدف گذاری کردید و رشته مورد نظر را پیدا کردید باید با توجه به ضریب اهمیت هر درس برنامه ریزی داشته باشید.

شما میخواهید به موفقیت بزرگی در زمینه کنکور و قبولی در رشته پزشکی دست یابید شما برای رسیدن به این هدف بزرگ حتما به یک مشاور کنکور پزشکی با تجربه نیاز دارید.رشته های پزشکی داندان پزشکی و پیراپزشکی رشته های پر طرفداری هستند که هر ساله در کنکور سراری تعداد داوطلبان زیادی به قبولی در این رشته ها تمایل دارند و این جا انتخاب یک مشاور  با تجربه پزشکی یک امر مهم است و مورد توجه افراد زیادی است.

 

3- ویژگی‌های بهترین مشاور برای کنکور پزشکی

مشاور برای کنکور پزشکی باید صبر و تحمل زیادی داشته باشد و بتواند کار ها و برنامه های دانش آموز خود را به طور مداوم پیگیری کند.

 

4- وظایف مشاور تحصیلی پزشکی

یک مشاور تحصیلی پزشکی اول وضعیت درسی دانش آموز را با جزییات کامل میداند و بعد برای قبولی او در رشته پزشکی برنامه ریزی میکند و باید همه برنامه درسی دانش آموز را بداند هدف یک مشاور پزشکی این است که دانش آموز را همراهی کند تا او به نتیجه مطلوبش برسد.

مشاور تحصیلی پزشکی کلیه تکنیک های مطالعه مثل تند خوانی و جمع بندی را به دانش آموز آموزش میدهد مشاور خوب برای دانش آموز از تکنیک تنوع برنامه ریزی استفاده میکند برای موفقیت در کنکور پزشکی به منابع کنکور و کتاب های کمک آموزشی و آزمون های آزمایشی و نحوه صحیح استفاده از تعطیلات و مدیریت و کنترل زمان نیاز است.

مشاور تحصیلی کنکور پزشکی روش های مطالعه درس های مختلف و تست زدن و روش های رفع اضطراب را به دانش آموزان آموزش میدهد یک مشاور پزشکی ،نتایج حاصل از آزمون های آزمایشی دانش آموزان را بررسی میکند و متناسب با آن برنامه ریزی درسی را تغییر یا ادامه میدهد.

 

5- اهمیت مشاوره کنکور پزشکی

حجم منابع و دروسی که باید برای کنکور مطالعه شود خیلی زیاد است و ظرفیت های رشته پزشکی محدود است و قبولی در این رشته ها نیازمند برنامه ریزی دقیق و هدفمند و مشاوره کنکور پزشکی است که هم شما بتوانید درس ها را بخوانید و هم بتوانید مروری بر درس ها دشته باشید و بتوانید زمان خود را تنظیم کرده تا کنکور موفقیت آمیزی داشته باشید.

 

6- انتخاب هدف و آمادگی برای رسیدن به پزشکی

از مهم ترین عواملی که باعث موفقیت شما در کنکور تجربی و قبولی در رشته پزشکی میشود این است که هدف خود را انتخاب کنید و آن را با جان و دل بخواهید و دنبال کنید و با خود تکرار کنید که من قطعا به هدفم میرسم.

شما وقتی که هدفی دارید و برای رسیدن به آن تلاش میکنید و هم به هدفتان هم به خودتان ایمان دارید این یعنی رسیدن به موفقیت.

بعضی از دانش آموزان فکر میکنند برای رسیدن به موفقیت و برای قبولی در رشته پزشکی باید از چند سال قبل برنامه ریزی داشته باشند ولی شما هم اکنون هم میتوانید برای قبولی در این رشته ها اقدام کنید فقط نیاز به برنامه ریزی دقیق توسط یک مشاور کنکور پزشکی با تجربه دارید.

 

7- مزایای داشتن مشاور کنکور خوب پزشکی

همیشه داشتن یک مشاور بهتر از این است که شما هیچ مشاوری در زمینه کنکور نداشته باشید شما مزایای داشتن یک مشاور کنکور خوب و نداشتن آن را روی کاغذ بنویسید و هر دو مورد را با هم مقایسه کنید و بعد از مقایسه تصمیم درست را بگیرید.

یک مشاور خوب از اول تا آخر زمان کنکور همراه شماست و برای قبولی شما تلاش میکند مشاوره کنکور کاری نیست که سریع انجام شود و در زمان کوتاه به اتمام برسد در اصل یک مسیر طولانی است که باید در طول مسیر کنکور همراه دانش آموز باشد شما با استفاده از مشاور کنکور خوب پزشکی میتوانید 60% از زمان خود را ذخیره کنید و از زمان خود به خوبی استفاده کنید.

هر ساله صد ها هزار داوطلب کنکور تجربی در آزمون سراسری شرکت میکنند و همه این افراد به اینکه در یکی از رشته های تاپ قبول شوند امیدوارند همین موضوع نشان دهنده رقابت سنگینی است که بین دانش آموزان است.

برای موفقیت در این رقابت سنگین شما نیازمند روش ها و برنامه ریزی یک مشاور خوب کنکور پزشکی هستید مهم ترین نکته هایی که دانش آموزان باید از آن مطلع باشند نحوه برنامه ریزی و نحوه درست عمل کردن به آن برنامه ریزی است.

دانش آموزانی که هدف آن ها فقط قبول شدن در رشته پزشکی است و اطمینان دارد که به جز این رشته، رشته ی دیگری را قبول نخواهد کرد پس با مشاور خود راجب این موضوع صحبت میکند مشاور تحصیلی کنکور پزشکی خوب هم متناسب با هدف آن دانش آموز برای درس خواندنش برنامه ریزی میکند.

داشتن یک مشاور خوب برای کنکور پزشکی برای هر دانش آموزی ضروری است همه ی دانش آموزان و داوطلبان کنکور اهمیت داشتن یک مشاور تحصیلی خوب را به خوبی درک میکنند یک برنامه ریزی خوب همیشه باعث کاهش بی دقتی فرد در درس خواندن میشود و آرامش روحی دانش آموز را افزایش میدهد.

 

8- برنامه ریزی فقط باید مختص خود دانش آموز باشد

یک مشاور کنکور پزشکی خوب برای هر دانش آموز یک برنامه اختصاصی ارائه میدهد چون این کار یک امر لازم و ضروری و مهم است چرا که هر فرد هوش و استعداد و زمان مختص خودش را دارد و تمام این موارد در افراد مختلف با هم متفاوت است یک مشاور با تجربه به این موضوع مهم توجه ویژهای دارد.

 

9- داشتن تخصص در رشته تجربی

فردی که مشاور کنکور است باید از مهارت ها و تخصص های لازم و کافی در رشته تجربی داشه باشد و چه بهتر که خودش هم رشته تجربی خوانده باشد و به کاری که انجام میدهد علاقه داشته باشد . مشاور کنکور باید روحیه عالی داشته باشد و آن روحیه را به دانش آموز انتقال دهد .

مشاور تحصیلی خوب باید تجربه کاری در رشته تجربی داشته باشد تا بتواند مثل یک دوست صمیمی کنار دانش آموز و داوطلب باشد یک مشاور خوب با فرد کنکوری ارتباط صمیمی برقرار میکند همین موضوع باعث احساس راحتی دانش آموز با مشاور میشود و همین امر باعث میشود که دانش آموز نتیجه بهتری را ارائه بدهد.

 

اشتباه اکیدا ممنوع

روش درس خواندن برای قبولی در کنکور و رشته پزشکی باید درست و اصولی باشد و طبق برنامه ریزی دقیق.

شما برای موفقیت در کنکور تلاش میکنید و زمان میگذارید اگر حتی یک اشتباه هم در این مسیر رخ بدهد و تکرار شود همین اشتباه کوچک میتواند منجر به نتیجه منفی شود بنابراین عمل به توصیه های یک مشاور تحصیلی خوب باعث میشود که این اتفاق نیوفتد و تلاش های شما برای رسیدن به موفقیت بیهوده نباشد.

 

بهترین مشاور تحصیلی پزشکی

شماره تلفن بهترین مشاور کنکور پزشکی

رزرو وقت مشاوره تحصیلی تلفنی با استاد حسین پور

09170300085