مشاور کنکور ارزان + راهکار برای کاهش هزینه‌های اضافی کنکور

 

افزایش سرسام‌آرو هزینه‌های زندگی از یک سو، و به تبع آن افزایش هزینه‌های خدمات تحصیلی موسسات مشاوره کنکور، کلاس‌های خصوصی کنکور و کتاب‌ها و منابع کنکور، فرصت را برای عده‌ای از مشاور نما‌ها و موسسات مشاوره کنکور بی‌کیفیت فراهم کرده تا با دادن وعده‌های مشاوره کنکور ارزان و امثال این ادعاها، اقدام به جذب شاگرد کنکوری کنند.

در این مقاله به بررسی این آفت مهم بازار کنکور و مشاوره تحصیلی در ایران می‌پردازیم.

 

مشاوره کنکور ارزان یک شعار یا ادعای پوچ است؟

هیچ ارزانی‌ای بی‌علت نیست. هیچکدام از شما عزیزان کنکوری و خانواده‌های نگرانتان، دوست ندارید برسرسال کنکور قمار کنید و چشم بسته در موسسات مشاوره کنکوری ثبت نام کنید یا در کلاس خصوصی استادی حضور پیدا کنید. زمان کم و هزینه‌های زیاد ما را وادار به تحقیق با چشم باز می‌کند تا با آگاهی به بررسی هزینه مشاوره خصوصی کنکور یا مشاوره تحصیلی تلفنی بپردازیم.

پس در قدم اول با چشمانی باز اقدام به تحقیق درباره هزینه کلاس‌های خصوصی کنکور، هزینه مشاوره تحصیلی تلفنی، و قیمت رایج مشاوره کنکور در موسسات برنامه‌ریزی تحصیلی کنکور کنید. به این ترتیب می‌توانید با دانستن خدمات هر کدام، از صحت ادعای مشاوره کنکور ارزان قیمت اطمینان حاصل کنید.

 

ادعاهای نخ‌نمای مشاوره و برنامه‌ریزی کنکور ارزان قیمت

در طی این سالها برخی دانشجوهای رشته‌های پزشکی، دندان‌پزشکی و داروسازی که تصور می‌کنند قابلیت تبدیل‌شدن به یک راهبر تحصیلی دارند برای جذب مخاطب و شاگرد، بدون هیچگونه تجربه و آگاهی از روش‌های نوین و به روز برنامه‌ریزی تحصیلی، با شعارهایی شبیه مشاوره کنکور ارزان قیمت، در تلاش برای برند‌سازی و بزرگ کردن نام خود هستند.

هر ساله ما با کنکوری‌های ناموفقی روبرو می‌شویم که متاسفانه بخاطر همین مشکل، سال کنکور خود را با شکست سپری کرده‌اند و اکنون با روحیه‌ای ضعیف، در فکر تلاش مجدد برای کنکور مجدد هستند.

 

توصیه بهترین مشاور کنکور در شیراز به شما این است با آگاهی از پشت پرده اینگونه ادعاها، از شکست حتمی خود جلوگیری کنید.

 

هزینه مشاور خصوصی کنکور

شاید ادعای مشاوره کنکور گروهی ارزان، دور از منطق نباشد. مثلا گاهی مشاهده می‌شود برخی مشاوران با راه‌اندازی کانال‌های تلگرامی، یک برنامه‌ریزی تحصیلی ثابت برای همه شاگردان خود ارایه می‌دهند و بدون توجه به تفاوت‌های شخصیت و فردی شاگردان، همه آنها را فقط با یک متد هدایت می‌کند. ناگفته پیداست که این کیفیت پایین حتما مشمول مشاوره کنکور ارزان قرار می‌گیرد؛ همانطور که در نهایت شاگرد کنکوری هیچ توفیقی نیزاز این گونه مشاوره کنکور ارزان قیمت به دست نخواهد‌آورد.

اما به هیچ عنوان یک مشاور کنکور حرفه‌ای و برتر کنکور که سالها وقت برای مطالعه و طراحی استراتژی‌های موفق تحصیلی کرده و در اصطلاح در زمینه مشاوره کنکور و برنامه‌ریزی تحصیلی استخوان خرد کرده‌است، تخصص خود را ارزان در اختیار دیگران قرار نمی‌دهد.

 

مشاوره کنکور و برنامه‌ریزی تحصیلی با هزینه بهینه

اگر منطقی و منصفانه به داستان کنکور و مشاوره تحصیلی بنگریم، حتما می‌توان راه‌هایی برای مدیریت هزینه کنکور و حواشی آن پیدا کرد. بسیاری از هزینه‌هایی که شاگردان کنکوری برای جلسات مشاوره کنکور، کلاس‌های خصوصی کنکور و منابع صرف می‌شوند کاملا غیر ضروریست.

مشاوران کنکور حرفه‌ای نه تنها از این دست هزینه‌ها را مفید نمیبینند، بلکه آنها را موجب اتلاف وقت و برهم زننده تمرکز و افزایش فشار بر روی ذهن شاگرد کنکوری می‌دانند.

ما در مجموعه مشاوره کنکور و برنامه‌ریزی تحصیلی مهندس حسین‌پور با آماده‌سازی ویدیوهای آموزشی بسیار در اکثر بودجه‌بندی کنکور، شاگردان را از صرف هزینه اضافی و بی دلیل برای کلاس‌های خصوصی بازمیدارد.

 

اگر مایل هستید از شگردها و کمک‌هایی اینچنینی در طول سال کنکور خود برخوردار شوید هم اکنون با شماره تماس 09170300085 تماس حاصل فرمایید و برای کسب اطلاعات تکمیلی و مصاحبه رایگان اقدام فرمایید.

 

این قسمت را تنها کسانی که قصد رتبه برتر شدن در کنکور را دارند مطالعه کنند:

کتاب “یادگیری چالشی” نوشته مهندس حسین‌پور که نتیجه سال‌ها مشاوره کنکور و تحقیق در حوزه برنامه‌ریزی تحصیلی است، منبعی مهم برای یادگیری شیوه برنامه‌ریزی تحصیلی، استفاده از دفتر برنامه‌ریزی کنکور، شیوه‌های تست‌زنی و دیگر اطلاعات مهم و ضروری برای کنکوری‌ها و مدرسان و مشاوران برتر کنکور است. اگر خود را لایق رتبه برتر شدن در کنکور میبینید با خرید و مطالعه این منبع مهم، به هدف خود برسید.