موسسه مشاوره کنکور + یک جلسه مصاحبه رایگان با بهترین مشاور کنکور

 

اگر کنکور سراسری را یک بزنگاه مهم در زندگی در نظر بگیریم، لزوم داشتن بهترین مشاور کنکور در موسسات کنکور که حول کنکور و مشاوره کنکور فعالیت می‌کنند امری اجتناب‌ناپذیر خواهد بود. علاوه براین، سرعت زندگی و رشد اطلاعات تخصصی، مانع از آن می‌شود که خود به تنهایی موفقیت خود را در مراحل مهمی همچون کنکور سراسری تضمین کنیم.

در این مقاله به بررسی ویژگی‌های ضروری برای بهترین موسسات مشاوره کنکور می‌پردازیم.

 

ویژگی بهترین مرکز مشاوره کنکور:

مشاوره تحصیلی بویژه مشاوره کنکورسراسری، این روزها امری کاملا تخصصی است؛ تعداد مقالات روزانه‌ای که در این حوزه تالیف می‌شود گویای این حقیقت است. اما باید توجه داشت صرف رتبه برتر شدن در کنکور سراسری، ما را تبدیل به یک مشاور تحصیلی نمی‌کند. کما اینکه “آندره پیرلو” از برترین فوتبالیست‌های تاریخ ایتالیا، در یوونتوس تجربه مربی‌گری تلخی را با آن میزان بازیکن‌های حرفه‌ای، همچون کریستیانو رونالدو پشت سر گذاشت.

مهم آن است که در بهترین موسسات مشاور کنکور، ترکیبی از افراد متخصص در حوزه تحصیلی و تکنیک‌های آموزشی کنکور، در کنار تجربه رتبه برترها وجود داشته باشند تا پکیج آموزشی کاملی در اختیار دانش‌آموز کنکوری قرار گیرد.

 

تیم مشاوره کنکور در بهترین موسسات کنکور کشور

یک موسسه مشاوره کنکور در ظاهر فقط توسط مشاور تخصصی در حال هدایت تحصیلی دانش‌آموز کنکوری خواهد بود؛ اما در حقیقت موسسه مشاور کنکور زمانی در مسیر خود موفق خواهد شد که علاوه بر مشاوره کنکور، بتواند خانواده دانش‌آموز را با این مسیر همراه کند تا از انرژی آنها در جهت رساندن شاگرد به رتبه برتر کمک بجوید.

به عبارتی موسسه مشاوره کنکور با تشکیل تیمی متشکل از دانش‌آموز کنکوری، خانواده، مشاور کنکور و اساتید تخصصی کنکور ریاضی و تجربی و همدل کردن آنها، از تمامی امکانات به جهت رساندن شاگرد به رتبه برتر بهره خواهد جست.

 

قیمت مشاوره کنکور:

با توجه به بالا بودن هزینه کلاس‌های خصوصی کنکور و کتاب‌ها و بسته‌های آموزشی، مدیریت هزینه در سال کنکور امری بسیار دشوار است.

اعتقاد ما این است که یک موسسه مشاور کنکور با درک فضای اقتصادی و هزینه‌های ریز و درشت در مسیر رتبه برتر شدن در کنکور، با هزینه‌ای معقول و متناسب با نیاز شاگرد کنکوری، نه تنها هزینه سال کنکور را افزایش نمی دهد بلکه با مدیریتی خاص، دانش‌آموز کنکوری و خانواده کنکوری را از متحمل شدن هزینه‌های اضافی باز می‌دارد.

به طور مثال در موسسه مشاوره کنکور، بسته‌های آموزشی رایگانی از پیش طراحی شده و در اختیار دانش‌آموز قرار می‌گیرد که نیاز به انبوه کلاس‌های خصوصی را از بین خواهد برد که به سادگی، بخش بزرگی از هزینه‌های کنکوری را کاهش می‌دهد.

 

تاثیر موسسه مشاوره کنکور:

با توجه به وجود ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، متاسفانه شاگردان کنکوری در این دو سال با فقدان یک راهبر شخصی روبرو هستند. موسسات مشاوره کنکور در حقیقت با گردآوری تمام آنچه یک شاگرد در طول سال کنکور نیاز دارد در یک جا، اطمینان خاطری برای کنکوری‌ها می‌تواند ایجاد کنند.

علاوه براین، مشاوران برتر کنکور با رصد روزانه روند برنامه‌ریزی تحصیلی فردی، از سیر پیشرفت هر شاگرد اطمینان حاصل نموده و در صورت لزوم نسبت به تغییرات در برنامه اقداماتی اتخاذ خواهند کرد.

 

شما می‌توانید برای تماس با جناب مهندس حسین پور و برخورداری از یک جلسه رایگان مصاحبه با شماره 09170300085 تماس حاصل فرمایید و نسبت به گرفتن وقت مصاحبه اقدام کنید.