اسامی مشاوران تحصیلی و بهترین مشاور کنکور ساری 

مشاوره تحصیلی تلفنی

مهندس حسین پور رکورد دار مشاوره تحصیلی با بیشترین قبولی 2 رقمی کنکور ساری در سال گذشته شد.

این مشاور کنکور ساری با تکنیک های فوق حرفه ای تعداد زیادی رتبه زیر 1000 و 9 رتبه 2 رقمی در ساری داشته است و رکورد دار بیشترین رتبه 2 رقمی در یک سال کنکور است.

اینجاست که با دیدن کارنامه قبولی این مشاور، تفاوت مشاور کنکور واقعی و مشاور کنکور تبلیغاتی مشخص می شود.

شماره مشاوران تحصیلی ساری

شماره تلفن مشاور کنکور ساری

رزرو وقت مشاوره تحصیلی تلفنی با مهندس حسین پور

09170300085

رازهای روش برنامه‌ریزی بهترین مشاور کنکور ساری برای رتبه‌های زیر 1000

سرنوشت کنکوری های ما نباید وابسته به شعار ها و ادعاهای سیستم اموزشی باشد، باید در انتخاب هرچیزی برای یک کنکوری دقت کرد، برجسته شدن این مشاور کنکور ساری به دلیل آمار بالای رتبه های دو رقمی به پایین ایشان بوده، حرف و حدیث در مورد روش مشاوره و برنامه ریزی درسی مهندس حسین پور در ساری زیاد است. اما انچه که واضح است اینست که او تکنیک های خاصی برای برنامه ریزی و درنتیجه یادگیری دارد.

مشاور تحصیلی در ساری

هنوز بسیاری از روش های این مشاور کنکور فاش نشده اند و رتبه برتر های او در ساری هم در مورد روش های برنامه‌ریزی او متعهدند که صحبتی نکنند.

در اینجا به معرفی تعدادی از این تکنیک ها می پردازیم اما برای مطالعه 10 مورد از روش های استثنایی مشاوره کنکور مهندس حسین پور بر روی لینک مشاور کنکور تلفنی کلیک کنید.

1- تکنیک مشاوره یادگیری «ChL» برای درک عمیق، سریع و ماندگار درس‌ها

قطعا در ذهن همگی شما، رد پایی از خاطرات جالب و خاص پیدا میشود که با جزییات بسیار دقیق زمان و رنگ و بو و دمای آن فضا در ذهنتان ثبت شده اند. همین مکانیزم در این تکنیک مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی مهندس حسین پور برای کنکوری های ساری به کار گرفته می شود.

فرمول ChL از ابتکارات شگفت انگیز این مشاور کنکور است که با الگو برداری از روش های آموزش در مدارس اروپا طراحی شده است و برای خدمت به داوطلبین ساری،به ساری آورده شده.

در این روش جالب، طی 2 مرحله اول ذهن شما به حالت آلفا و اکتیو وارد می شود و آمادگی جذب داده ها را پیدا می کند. در این شرایط ایجاد شده، ذهن شما عزیزان شدیدا تشنه ثبت اطلاعاتی می شود که مطالعه می کنید.

 در مرحله سوم سلول های مغزی شما با سرعتی بیش از 3 برابر حالت معمول اطلاعات را در خود ذخیره میکنند.

اطلاعات ذخیره شده در این حالت بسیار قوی هستند و بیش از 10 برابر حالت عادی در ذهن ماندگار می شوند.

بهترین مشاور تحصیلی ساری

با این روش مشاوره کنکور مهندس حسین پور در ساری، هیچ کدام از شاگردانش نگران فراموشی نخواهند بود و مطالب درسی را عمیقا درک می کنند.

2- جهش رتبه‌های کنکور ساری در 4 ماه آخر با برنامه ریزی «SWOT»

اغلب مشاوران برنامه ریزی کنکور در ساری روش های سنتی و یا صرفا تجربه شخصی را به شاگردانشان می آموزند. در این میان مهندس حسین پور مشاور کنکوری سعی در بروز بودن روش های خود دارد و از علم و تجربه در کنار هم برای خدمت به شما استفاده می کند.

مدل جالب مشاوره برنامه ریزی تحصیلی SWOT که با ابتکار این مشاور کنکور ساری وارد برنامه‌ریزی کنکور شده بر پایه مدل برنامه‌ریزی دیوید است و روشی کاملا تضمینی است.

در این روش به شکل کاملا شفاف و قطعی برنامه شخصی شما داوطلبان کنکور طرح می شود و برنامه شما بر اساس حدس و گمان و بدون دانش نخواهد بود.

این روش مفید در طی 4 ماه رتبه های در حد 20 هزار زیادی را به 3 و 2 رقمی در ساری تبدیل کرده و کاملا عملی و کاربردی است

3- مشاوره با برنامه درسی خاص هر فرد کنکوری

اینکه به برنامه موسسات کنکوری ساری و برنامه های مشترک آزمون های آزمایشی قلمچی ساری دل ببندیم خطای بزرگی است و فرجامی جز اجرا نشدن برنامه ها و نهایتا سرخوردگی ندارد.

آنچه این مشاور کنکور ساری را برجسته کرده توجه بخصوصش به قدرت ها و توانایی های منحصر بفرد تمام داوطلب است، تا جایی که این مشاور تحصیلی گاها از شاگردش میخواهد فکرهای خود را حین و خارج از مطالعه، روی یک تکه کاغذ یادداشت کرده و به طرز مستقیم و حرفه ای و با تکنیکهای ویژه ی خود، حتی فکر های ذهن داوطلب را کنترل میکند.

این مشاور کنکور ساری تاکید زیادی بر شخصی بودن برنامه دارد و حتی روش های مطالعه هر شاگرد هم در جلسات مشاوره او در ساری تفاوت دارد.

مشاوره برنامه ریزی درسی پس از بررسی وضعیت روحی و علمی شاگردان ساری طراحی می شود.
کنکوری ها هر کدام برنامه درسی مطابق با شرایط خودشان دریافت میکنند.
​در مشاوره کنکور مهندس حسین پور علاوه بر برنامه، روش هایی به کنکوری های ساری گفته می شود که با آن روش ها می توانند برنامه را با خیال اسوده اجرا کنند.

4- تکنیک ایده یابی روش خلاقانه ی این مشاور کنکور در ساری

حتما تا به حال دقت کرده اید یک معلم فیزیک یا ریاضی  خبره و کاربلد  هرگز برای حل تست معطل نمی کند این موضوع برایمان عادی شده چون تصورمان براین است او یک معلم است و در کار خود ماهر است اما ما معتقد هستیم دانش اموز نیز میتواند به چنین مهارتی برسد مثل یک معلم که با داشتن تنها یک نقشه ی راه به هر مدلی از سعوال جواب میدهد .در ادامه، با تکنیک های این مشاور برتر ساری همراه باشید.
به راستی چطور می شود به این سطح بالایی از مهارت رسید؟
عده ای بر این باورند که حل نمونه تست های زیاد یک راه حل است برای رسیدن به این مهارت اما سعوال اینجاست چگونه بعضی از کنکوری های ساری با تعداد کمتری تست به همان درجه تسلط معلم خود می رسند؟
بله فقط یک راز دارد که مهندس حسین پور به آن اشاره کرده تحت عنوان ایده طراح.
مهندس حسین پور به عنوان بهترین مشاور کنکور از بین مشاوران کنکور در شهر ساری تکالیف درسی و برنامه حل تست ها را در توالی منظمی قرار می دهد که باعث می شود دانش آموزان به ایده طراح برسند.
مشاوران کنکور اصفهان
 این تکنیک مشاور کنکور باعث شده دانش آموزان ساریی دست طراحان سوالات کنکور را بخوانند.
شماره تلفن مشاور تحصیلی در اصفهان

شماره تلفن مشاور کنکور ساری جهت رزرو وقت مشاوره تحصیلی تلفنی

09170300085

ترس دانش آموزان از مشاوران کنکور ساری که روش های عجیبی دارند

ما اینجا هستیم تا با تمام توانمان انچه در ذهن کنکوری های ساری به عنوان ترس یا ابهامات وجود دارد را از بین ببریم و به ان اسودگی ببخشیم .

گاهی داوطلب با شنیدن این موضوع که یک مشاور تحصیلی در ساری روش های متفاوت و تکنیک های برتر دارد دچار یک اضطراب می‌شود و با خود می‌گوید ممکن است قدرت عملی کردن این روش ها را نداشته باشد.

گاهی اوقات ممکن است یک کنکوری بخاطر ضعف آموزشی ای که در گذشته ی تحصیلی داشته از ادامه ی کار با یک مشاور کنکور عادی ساری سر باز بزند اما آنچه جای خوشحالی دارد  این است که این مشاور کنکور ساری نه تنها متناسب با قدرت شما بلکه حتی پا به پای ضعف های علمی و روحیه ای شما برنامه ریزی خود را به انجام میرساند.

پس لطفا از اینکه ضعفی درشما تلاشتان را کم کرده نترسید. یادتان باشد هدف های بزرگ مثل دویدن هست، برای رسیدن به اهداف بزرگ، باید تلاش های کوچک را جدی گرفت.

انظباط کاری بهترین مشاور تحصیلی تلفنی ساری

استاد حسین پور همواره اهمیت نظم و انظباط در مشاوره تلفنی را در مشاوره تحصیلی تلفنی ساری سرلوحه کار خود قرار داده و با حساسیت و وسواسی که در برنامه هایش نسبت به سایر مشاوران ساری همواره درخشان تر است برای شاگردانش در ساری برنامه ریزی میکند.

ایشان حتی در مشاوره های تلفنی خود در ساری، برای داوطلبان شهر ساری و هم چنین سایر مناطق اطراف ساری، با حساسیت و وسواسی با سطح بالا، برنامه های فردی را طراحی میکند که برای داوطلب در حین اجرا جای هیچ حساسیتی و وسواسی نباشد و باخیالی راحت برنامه خود را عملی کنند.

بهترین مشاور کنکوری که گزارشات کنکوری های ساری را خودش چک می کند

وظیفه شناسی یک مشاور است که به داوطلب یاد میدهد وظیفه شناس باشد بار ها از کنکوری های ساری شنیده ایم که ازاینکه خود شحص مهندس حسین پور در کنارشان بوده و همراهیشان کرده احساس ارامش بیشتری داشته اند.

استاد حسین پور طبق اصول و نظم کاری خود، بررسی گزارش های روزانه شاگردانش را به منشی یا زیرمجموعه ی خود واگذار نکرده وهمواره براین باورند که نباید با واگذار کردن کارهای شاگردانش به منشی یا زیرمجموعه به آنها اضطراب یا استرسی وارد کرد. به همین خاطرخود شخص ایشان روزانه گزارش هارا بررسی میکنند و همراه با شاگردانش رفع اشکال میکند.

رقابت صحیح در سیستم مشاوره تحصیلی استاد حسین پور در ساری

انچه ما به عنوان اشتباه رایج در داوطلبین ساری میبینیم این است  که شیوه مطالعه ای خود را با رقیب های خود مقایسه میکنند و همین موضوع باعث میشود حتی با وجود ساعت مطالعه ی بالا، ذهن داوطلب دچار یک آشفتگی و اظطراب شود.

ما از داوطلب میخواهیم از خود این سعوال را بپرسد که آیا رقیب او نیز همان روحیات و شرایط او را دارد؟ آیا مغز و ذهن او آمادگی هم تراز با مغزش را دارد؟ و یا در همان مدرسه و شرایطی درس خوانده که او نیز خوانده است؟ پاسخ، قطعا منفی است به همین دلیل این مشاور کنکور ساری در خط اول مشاوره ی خود، روحیات و سطح علمی خود فرد را مورد بررسی قرار میدهد.

درواقع در روش مشاوره ای این مشاور کنکور ساری، شما قبل از اینکه در رقابت با کسی باشید در رقابت با خودتان هستید. هدف، مغلوب نمودن آخرین کاریست که خود شما انجام داده اید نه رقیبان شما.

توصیه‌ی برترین مشاور کنکور شهر ساری در مورد انظباط فردی

نظم است که بشریت را شکل داده ،در همه زمینه ها ما انسان ها به نظم دعوت شده ایم و این ترجیح مغز ما بوده.استاد حسین پور به حساسیت مغز به نظم تاکید زیادی دارد.

به همین خاطر مهندس حسین پور همواره در مشاوره ه های تحصیلی تلفنی خویش در ساری، داوطلبان را به داشتن نظم در کارها دعوت میکند قانونمندی الویت اول ایشان است چراکه مشاوران تحصیلی برتر دنیا و روانشناس ها نیز براین باورند که مکانیزم مغز طوری طراحی شده که نظم را دوست دارد و به مغز واکنش مثبتی نشان میدهد، انظباط شخصی، پلی بین اهداف و دستاورد هاست.

همانطور که میدانید مغز به قسمت های مختلفی تقسیم شده و بصورت خانه به خانه کنار هم قرار گرفته اند بخش به بخش آن مربوط به یادگیری یک موضوع است مثلا یک خانه از مغز شما مربوط به یادگیری زیست شناسی فصل قارچ ها میشود و بخش دیگر آن مربوط به فصل ویروس ها میشود، مطالب مربوط به قارچ ها دریک خانه از مغز شما قرار می گیرد و مطلب ویروسها در خانه ی دیگر مغز قرار میگیرد.

روانشناسان طی نظریه ای اینگونه بیان کردند که نظم افراد در کارهای روزانه ی آن ها باعث میشود هر بخش از مغز بطور ویژه تری سازمان دهی شود و فرد در هنگام یادگیری، مطالب را در خانههای مغز خود منظم تر جای دهد و درنتیجه منظم تر بازدهی کند.

ازاین رو مهندس حسین پور نیز شاگردان خود را درمشاوره های تلفنی خود به شاگردانش علاوه بر ارائه ی برنامه ی منظم، روی نظم فردی آنها نیز کار میکند تا جایی که مغز داوطلبان عادت کند به این نظم دائمی. چرا که معتقد است با وجود نظم، ذهن تمرکز بالاتری برای یادگیری دارد به همین علت شاگردان ایشان در ساری، همواره از رضایت خاطر و آسودگی ذهنشان و هم چنین باز دهی بالای مغزشان با ما سخن گفتند.

وقت شناسی در دوره ی کنکور با بهترین مشاور ساری

مهندس حسین پور در مشاوره های تلفنی خود در ساری نظارت به سزایی در کنترل وقت شاگردانش دارد، مدیریت زمان یک هنر است وقتی شما زمان خود را مدیریت میکنید حتی از اوقات فراغت خود نیز استفاده ی بهتری میبرید. همه ی ما باید توانایی کنترل کردن وقتمان را داشته باشیم.

حتما تا به حال توجه کرده اید وقتی میخواهید صبح زود به جایی بروید شب زودتر میخوابید تا صبح کمی زودتر بیدار شوید. در واقع شما با این کار دلهره ی دیر رسیدن را ندارید. درس خواندن نیز همین است. باید برای وقتی که برای مطالعه میگذارید نیز ارزش قائل باشید. به موقع اقدام کنید و وقت شناس خوبی باشید. در اینجا هم با این کار شما دلهره ی دیر به اهدافتان رسیدن را ندارید.

هدف گذاری کنکوری های توسط بهترین مشاور کنکور در ساری

مهندس حسین پور با دقت و ظرافت کامل، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شاگردان خود را در مشاوره های تلفنی خود مشخص میکند. این مشاور کنکور همواره در تماس های تلفنی خود اهداف شاگردان خود را به آن ها یاداوری میکند تا با انرژی به راه خود ادامه دهند و از حرکت نایستند. چرا که موفقیت، حاصل حرکت دائمی به سوی اهداف شخصی است.

اهداف تازمانی که برنامه ی مشخصی برای رسیدن به آن ها نباشد یک فانتزی هستند. در واقع هدف گذاری، اولین مرحله برای تبدیل نادیدنی ها به دیدنی هاست.

کوهکن مشاور ساری

گروه مشاوره احمدی ساری

بهترین مشاور تحصیلی بابل

موسسه عرفان ساری

بررسی پیش نیازها و نیازها توسط برترین مشاور کنکور ساری

مهندس حسین پور به عنوان برترین مشاور کنکور، طی مشاوره های تلفنی خود با داوطلبان ساری در همان جلسه ی اول که بصورت رایگان است، با مذاکره ی با داطلب به نیاز ها و پیش نیاز های ذهن شخص پی میبرد.

ایشان معتقدند فرد برای یادگیری یک مطلب ابتدا باید سراغ پیش نیاز هایی برود سپس شروع کند.

این موضوع کاملا بدیهی است، حتما حدود هفت سالگی خود را به یاد دارید برای نوشتن کلمات ابتدا حروف را به ما یاد دادند، درس خواندن نیز همین هست. اگر به سراغ مسائل ریاضی میروید باید ابتدا محاسبات قوی ای داشته باشید. یا برای مطالعه ی ژنتیک، باید مفاهیم اولیه ی ژنتیک را قدم اول اموزش قرار دهید. برنامه ریزی های این مشاور در این زمینه هم مثل همیشه اصولی بوده و رضایت کنکوری ها را جلب کرده.

استاد حسین پور در مشاوره تلفنی خود با شاگردانش در ساری پیشنهادات لازم برای فراگیری پیش نیاز های آن ها میدهد و آن ها را یاری میدهد تا محاسبات و امثال آن ها را در قدم اول یاد بگیرند.

عمومی ترین روش های مشاوران کنکور، درست ترین آنها نیستند

به عقیده ی بهترین مشاور تحصیلی در ساری، خطرناک ترین شیوه ی مطالعاتی، آن است که رایج ترین و محتملترین روش ها را به جای مناسب ترین و درست ترین روش ها اشتباه بگیرند.

مهندس حسین پور در مشاوره تلفنی خود در ساری طی مذاکره با شاگردانش، روحیات و سطح علمی آن ها را موشکافی میکند و برنامه ای متناسب، به آن ها میدهد.

ایشان به دور از روش های سنتی و رایج شده ی بازار مشاوره کنکور، مطابق با تکنیک ها ی خاص خودشان برنامه ریزی میکنند و همواره طی مشاوره های تلفنی ساری از داوطلبان میخواهد که خود را درگیر روشهای عمومی نکنند و مطابق با توانایی های خویش ،مطالعه کنند.

 آزمون های آزمایشی برترین مشاور از مشاوران تحصیلی ساری

به گفته ی مهندس حسین پور، بهترین مشاور تحصیلی ساری، اگرچه در سال های اخیر استقبال داوطلبان کنکور به آزمون های آزمایشی به سطح بالایی رسیده اما همواره از داوطلبان ساری، تماسهای تلفنی زیادی داشته اند که از سطح تراز پایین شان در گلایه هستند و احساس نارضایتی دارند.

آنچه باعث خوشحالیست این است که استاد حسین پور در مشاوره کنکور خود با شاگردانش در ساری، با روش ها و تکنیک های منحصر به فردشان در کوتاهترین زمان، نارضایتی آن ها را به رضایت مطلق تبدیل کرده.

این مشاور برتر ساری، در هر زمانی، شاگردان خود را روانه ی میز آزمون های آزمایشی نمیکند بلکه با روش های خود ابتدا در کوتاهترین زمان، شاگردان خود را به آمادگی لازم برای آزمون آماده میکند وسپس آن ها را به آزمون دعوت میکند تا در اینصورت داوطلب از همان اول با سطح تراز پایین و نارضایتی، روبرو نشود.

رسیدن به آرزو هایتان، آرزوی ماست