لیست اسامی بهترین مشاوران کنکور بوشهر

 

مشاوره تحصیلی تلفنی

 

حتما شما هم با من هم عقیده اید که داشتن یک مشاور کنکور حرفه ای و خوش نام میتواند با برنامه ریزی برای افزایش درصدهایتان کمبود های امکانات مدارس در بوشهر را جبران کند.

در سالهای اخیر دانش آموزان بوشهر برای اینکه از مشاوران بهتری کمک بگیرند به شیراز سفر میکردند.

در این میان مشاوره مهندس حسین‌پور شناخته‌ شده‌ ترین مرکز مشاور برای کنکوری‌های بوشهر بوده است.

اغلب رتبه های زیر 1000 چند سال اخیر بوشهر از شاگردان مشاوره مهندس حسین پور بوده اند. 

مشاوره تحصیلی برای کنکوری های بوشهر به شکل حضوری در جلسات مشاوره کنکور در شیراز انجام می شد.

از سال 96 امکان مشاور تلفنی فراهم شد.

شماره تلفن بهترین مشاور کنکور بوشهر

رزرو وقت مشاوره تحصیلی تلفنی با استاد حسین پور

09170300085شماره تلفن مشاور کنکور در اصفهان

 

 

ناگفته های برنامه‌ریزی بهترین مشاور کنکور بوشهر برای رتبه‌های 3 و 2 رقمی کنکور

 

صحبت های زیادی در مورد روش مشاوره و برنامه ریزی درسی مهندس حسین پور وجود دارد. اما چیزی که واضح است اینست که او تکنیک های خاصی برای یادگیری به کار می‌برد.

 

باید بدانید که هنوز بسیاری از روش های برنامه‌ریزی این مشاور کنکور فاش نشده اند و رتبه برتر های او در بوشهر هم کاملا متعهد هستند که آنها را فاش نکنند.

 

اگرچه مجال گفتن همه تکنیک های او نیست، در اینجا به معرفی تعدادی از این تکنیک ها می پردازیم. به شما توصیه می کنم برای مطالعه 10 مورد از روش های فوق العاده مشاوره کنکور مهندس حسین پور، بر روی لینک بهترین مشاور کنکور تلفنی کلیک کنید.

 

1- تکنیک «ChL» در مشاوره کنکور برای 3 برابر سریعتر به بالای 90% رسیدن

خاطراتی را به یاد بیاورید که آنقدر جذاب و خاص بوده اند که با جزییات بسیار دقیق، زمان و رنگ و بو و حتی دمای آن فضا هم در ذهنتان ثبت شده است. در این تکنیک مشاوره و برنامه ریزی کنکور مهندس حسین پور، همین مکانیزم برای کنکوری های بوشهر به کار گرفته می شود تا چندین برابر سریعتر یاد بگیرند.

فرمول ChL از ابتکارات این مشاور کنکور است که با الگو برداری از روش های آموزش در مدارس اروپا طراحی شده است و امروز به کنکوری های بوشهر آموزش داده می شود.

این روش توسط این مشاور تحصیلی برای بالا آوردن سریع درصد های دانش آموزان کنکوری بوشهر با 3 برابر سرعت معمول استفاده می شود. طی 2 مرحله اول این روش برنامه ریزی، ذهن کنکوری به حالت آلفا و اکتیو وارد می شود و آماده جذب اطلاعات می شود. در این شرایط ذهن فرد شدیدا تشنه دریافت اطلاعاتی می شود که مطالعه کرده است.

 در مرحله سوم سلول های مغزی شما با سرعتی بیش از 3 برابر حالت معمول اطلاعات را در خود ذخیره میکنند.

اطلاعات ذخیره شده در این حالت بسیار قوی هستند و بیش از 10 برابر حالت عادی در ذهن ماندگار می شوند.

 

بهترین مشاور تحصیلی اصفهان

با این روش مشاوره کنکور مهندس حسین پور در بوشهر، هیچ کدام از شاگردانش نگران فراموشی نیستند و مطالب درسی را عمیقا درک می کنند.

 

2- جهش رتبه‌های کنکور بوشهر در 4 ماه آخر با مشاوره برنامه ریزی «SWOT»

 

اغلب مشاوران برنامه ریزی کنکور در بوشهر روش های سنتی و یا صرفا تجربه شخصی را به شاگردانشان می آموزند. در این میان مهندس حسین پور مشاور کنکوری به روز است و از علم و تجربه در کنار هم استفاده می کند.

مدل مشاوره برنامه ریزی تحصیلی SWOT که با ابتکار این مشاور کنکور بوشهر وارد برنامه‌ریزی کنکور شده بر پایه مدل برنامه‌ریزی دیوید است و روشی تضمینی برای جهش رتبه است.

در این روش به شکل کاملا شفاف و قطعی برنامه شخصی شما طرح می شود و برنامه شما بر اساس حدس و گمان و بدون دانش نخواهد بود.

 

این روش در طی 4 ماه رتبه های در حد 20 هزار زیادی را به 3 و 2 رقمی در بوشهر تبدیل کرده و کاملا عملی و کاربردی است

مشاوره با برنامه درسی خاص هر فرد کنکوری

 

اینکه به برنامه موسسات کنکوری بوشهر و برنامه های مشترک آزمون های آزمایشی قلمچی بوشهر دل ببندیم خطای بسیار بزرگی است و نتیجه ای جز اجرا نشدن برنامه و نهایتا سرخوردگی ندارد.

آنچه این مشاور کنکور بوشهری را برجسته کرده توجه ویژه ایشان به توانایی های منحصر بفرد داوطلب است، تا جایی که این مشاور تحصیلی گاها از داوطلب میخواهد فکرهای خود را حین و خارج از مطالعه یادداشت کند و بصورت حرفهای و با تکنیکهای ویژهی خود، حتی فکر های داوطلب را کنترل میکند.

این مشاور کنکور بوشهر تاکید زیادی بر شخصی بودن برنامه دارد و حتی روش های مطالعه هر شاگرد هم در جلسات مشاوره او در بوشهر فرق دارد.

 

مشاوره برنامه ریزی درسی پس از بررسی وضعیت روحی و علمی شاگردان بوشهر طراحی می شود.
کنکوری ها هر کدام برنامه درسی مطابق با شرایط خودشان دریافت میکنند.
​در مشاوره کنکور مهندس حسین پور علاوه بر برنامه، روش هایی به کنکوری های بوشهر گفته می شود که با آن روش ها می توانند برنامه را به راحتی اجرا کنند.

4- تکنیک ایده یابی، روش خلاقانه‌ی این مشاور کنکور در بوشهر

یک معلم ریاضی خبره هیچ وقت برای حل تست معطل نمی کند و تا به سوال نگاه می کند راه حل را می یابد و به زبان ساده تیپ های مختلف سوالات را مثل یک نقشه راهنما در ذهنش دارد.
چطور می شود به این درجه از تسلط رسید؟
حل نمونه تست های زیاد ممکن است یک راه حل باشد اما چطور بعضی از کنکوری های بوشهر با تعداد کمتری تست به همان درجه تسلط معلم خود می رسند؟
در اینجا یک راز نهفته است که مهندس حسین پور به آن «ایده طراح» می گوید.
مهندس حسین پور به عنوان بهترین مشاور کنکور از بین مشاوران کنکور در شهر بوشهر تکالیف درسی و برنامه حل تست ها را در توالی منظمی قرار می دهد که باعث می شود دانش آموزان به ایده طراح برسند.
 این تکنیک مشاور کنکور باعث شده دانش آموزان بوشهری دست طراحان سوالات کنکور را بخوانند.

شماره تلفن مشاور کنکور بوشهر جهت رزرو وقت مشاوره تحصیلی تلفنی

09170300085
برای مطالعه 10 مورد از روش های استثنایی مشاوره کنکور تلفنی مهندس حسین پور بر روی تصویر زیر کلیک کنید
بهترین مشاور کنکور تلفنی اصفهان

ترس دانش آموزان از مشاوران کنکور بوشهر که روش های عجیبی دارند

گاهی داوطلبان کنکور با شنیدن این موضوع که یک مشاور تحصیلی در بوشهر روش های متفاوت و تکنیک های برتر دارد دچار یک اضطراب اشتباه می‌شوند و با خود می‌گوید ممکن است توانایی عملی کردن این روش ها را نداشته باشد.

گاها ممکن است یک کنکوری بخاطر ضعف آموزشی ای که در گذشته داشته از ادامه ی کار با یک مشاور کنکور معمولی بوشهر سر باز بزند اما آنچه باعث خوشحالی است این است که این مشاور کنکور شهر بوشهر نه تنها متناسب با قوت شما بلکه حتی پا به پای ضعف های علمی و روحیه ای شما برنامه ریزی خود را انجام میدهد.

پس لطفا از اینکه ضعفی درشما تلاشتان را کم کرده نترسید. یادتان باشد هدف های بزرگ مثل دویدن هست، برای رسیدن به اهداف بزرگ، باید تلاش های کوچک را جدی گرفت.

انظباط کاری سیستم مشاوره‌ی بهترین مشاور تحصیلی تلفنی بوشهر

استاد حسین پور همواره اهمیت نظمم در مشاوره تلفنی را در مشاوره تحصیلی تلفنی بوشهر سرلوحه کار خود قرار داده و با حساسیت و وسواسی بیش از هر مشاور تلفنی دیگری در بوشهر روش هایی کارآمد به شاگردانش آموزش می دهد.

ایشان حتی در مشاوره های تلفنی خود در بوشهر، برای داوطلبان شهر بوشهر و هم چنین سایر شهر های اطراف بوشهر، باچنان حساسیت و وسواسی برنامه های فردی را طراحی میکند که برای داوطلب در حین اجرا جای هیچ حساسیتی و وسواسی نباشد و باخیالی آسوده برنامه خود را اجرا کنند.

بهترین مشاور کنکوری که گزارشات کنکوری های بوشهر را خودش چک می کند

 

استاد حسین پور طبق اصول و نظم کاری خود، بررسی گزارش های روزانه شاگردانش را به منشی یا زیرمجموعه ی خود واگذار نکرده و خود شخص ایشان روزانه گزارش هارا بررسی میکنند و همراه با شاگردانش رفع اشکال میکند.

رقابت صحیح در سیستم مشاوره تحصیلی استاد حسین پور در بوشهر

اشتباه رایج اغلب داوطلبان کنکور بوشهر این است که روش مطالعه ای خود را با رقیبان خود مقایسه میکنند و همین باعث میشود حتی با وجود ساعت مطالعه ی بالا، ذهن دچار یک آشفتگی شود.

داوطلب باید از خود این سوال را بپرسد آیا رقیب او نیز همان توانایی ها و شرایط او را دارد؟ آیا مغز او آمادگی همسان با مغزش را دارد؟ و یا در همان مدرسه و همان شرایطی درس خوانده که او نیز خوانده؟ پاسخ، منفی است به همین دلیل این مشاور کنکور بوشهر در خط اول مشاوره ی خود، روحیات و سطح علمی خود فرد را مورد بررسی قرار میدهد.

درواقع در روش مشاورهای شاگردان کنکوری بوشهری این مشاور کنکور، شما قبل از اینکه در رقابت با کسی باشید در رقابت با خودتان هستید. هدف، مغلوب نمودن آخرین کاریست که خود شما انجام داده اید نه رقیبان شما.

توصیه‌ی برترین مشاور کنکور شهر بوشهر در مورد انظباط فردی

 

مهندس حسین پور هم چنین همواره در مشاوره های تحصیلی تلفنی خویش در بوشهر، شاگردانش را به داشتن نظم در کارها دعوت میکند چراکه مشاوان تحصیلی برتر دنیا و روانشناس ها نیز براین باورند که مکانیزم مغز طوری طراحی شده که نظم را دوست دارد و به مغز واکنش مثبتی نشان میدهد انظباط شخصی، پلی بین اهداف و دستاورد هاست.

 همانطور که میدانید مغز به قسمت های مختلفی تقسیم شده و بصورت خانه به خانه کنار هم قرار گرفته اند بخش به بخش آن مربوط به یادگیری یک موضوع است مثلا یک خانه از مغز شما مربوط به یادگیری زیست شناسی فصل قارچ ها میشود و بخش دیگر آن مربوط به فصل ویروس ها میشود، مطالب مربوط به قارچ ها دریک خانه از مغز شما قرار می گیرد و مطلب ویروسها در خانه ی دیگر مغز قرار میگیرد.

روانشناسان طی نظریه ای اینگونه بیان کردند که نظم افراد در کارهای روزانه ی آن ها باعث میشود هر بخش از مغز بطور ویژه تری سازمان دهی شود و فرد در هنگام یادگیری، مطالب را در خانههای مغز خود منظم تر جای دهد و درنتیجه منظم تر بازدهی کند.

ازاین رو مهندس حسین پور نیز شاگردان خود را درمشاوره های تلفنی خود به شاگردانش علاوه بر ارائه ی برنامه ی منظم، روی نظم فردی آنها نیز کار میکند تا جایی که مغز داوطلبان عادت کند به این نظم دائمی. چرا که معتقد است با وجود نظم، ذهن تمرکز بالاتری برای یادگیری دارد به همین علت شاگردان ایشان در بوشهر، همواره از رضایت خاطر و آسودگی ذهنشان و هم چنین باز دهی بالای مغزشان با ما سخن گفتند.

وقت شناسی در دوره ی کنکور با بهترین مشاور بوشهر

 

مهندس حسین پور در مشاوره های تلفنی خود در بوشهر نظارت به سزایی در کنترل وقت شاگردانش دارد، مدیریت زمان یک هنر است وقتی شما زمان خود را مدیریت میکنید حتی از اوقات فراغت خود نیز استفاده ی بهتری میبرید. همه ی ما باید توانایی کنترل کردن وقتمان را داشته باشیم.

حتما تا به حال توجه کرده اید وقتی میخواهید صبح زود به جایی بروید شب زودتر میخوابید تا صبح کمی زودتر بیدار شوید. در واقع شما با این کار دلهره ی دیر رسیدن را ندارید. درس خواندن نیز همین است. باید برای وقتی که برای مطالعه میگذارید نیز ارزش قائل باشید. به موقع اقدام کنید و وقت شناس خوبی باشید. در اینجا هم با این کار شما دلهره ی دیر به اهدافتان رسیدن را ندارید.

هدف گذاری کنکوری های توسط بهترین مشاور کنکور در بوشهر

 

مهندس حسین پور با دقت و ظرافت کامل، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شاگردان خود را در مشاوره های تلفنی خود مشخص میکند. این مشاور کنکور همواره در تماس های تلفنی خود اهداف شاگردان خود را به آن ها یاداوری میکند تا با انرژی به راه خود ادامه دهند و از حرکت نایستند. چرا که موفقیت، حاصل حرکت دائمی به سوی اهداف شخصی است.

اهداف تازمانی که برنامه ی مشخصی برای رسیدن به آن ها نباشد یک فانتزی هستند. در واقع هدف گذاری، اولین مرحله برای تبدیل نادیدنی ها به دیدنی هاست.

بررسی پیش نیازها و نیازها توسط برترین مشاور کنکور بوشهر

 

مهندس حسین پور به عنوان برترین مشاور کنکور، طی مشاوره های تلفنی خود با داوطلبان بوشهر در همان جلسه ی اول که بصورت رایگان است، با مذاکره ی با داطلب به نیاز ها و پیش نیاز های ذهن شخص پی میبرد.

ایشان معتقدند فرد برای یادگیری یک مطلب ابتدا باید سراغ پیش نیاز هایی برود سپس شروع کند.

این موضوع کاملا بدیهی است، حتما حدود هفت سالگی خود را به یاد دارید برای نوشتن کلمات ابتدا حروف را به ما یاد دادند، درس خواندن نیز همین هست. اگر به سراغ مسائل ریاضی میروید باید ابتدا محاسبات قوی ای داشته باشید. یا برای مطالعه ی ژنتیک، باید مفاهیم اولیه ی ژنتیک را قدم اول اموزش قرار دهید. برنامه ریزی های این مشاور در این زمینه هم مثل همیشه اصولی بوده و رضایت کنکوری ها را جلب کرده.

استاد حسین پور در مشاوره تلفنی خود با شاگردانش در بوشهر پیشنهادات لازم برای فراگیری پیش نیاز های آن ها میدهد و آن ها را یاری میدهد تا محاسبات و امثال آن ها را در قدم اول یاد بگیرند.

عمومی ترین روش های مشاوران کنکور، درست ترین آنها نیستند

 

به عقیده ی بهترین مشاور تحصیلی در بوشهر، خطرناک ترین شیوه ی مطالعاتی، آن است که رایج ترین و محتملترین روش ها را به جای مناسب ترین و درست ترین روش ها اشتباه بگیرند.

مهندس حسین پور در مشاوره تلفنی خود در بوشهر طی مذاکره با شاگردانش، روحیات و سطح علمی آن ها را موشکافی میکند و برنامه ای متناسب، به آن ها میدهد.

ایشان به دور از روش های سنتی و رایج شده ی بازار مشاوره کنکور، مطابق با تکنیک ها ی خاص خودشان برنامه ریزی میکنند و همواره طی مشاوره های تلفنی بوشهر از داوطلبان میخواهد که خود را درگیر روشهای عمومی نکنند و مطابق با توانایی های خویش ،مطالعه کنند.

 آزمون های آزمایشی برترین مشاور از مشاوران تحصیلی بوشهر

 

به گفته ی مهندس حسین پور، بهترین مشاور تحصیلی بوشهر، اگرچه در سال های اخیر استقبال داوطلبان کنکور به آزمون های آزمایشی به سطح بالایی رسیده اما همواره از داوطلبان بوشهر، تماسهای تلفنی زیادی داشته اند که از سطح تراز پایین شان در گلایه هستند و احساس نارضایتی دارند.

آنچه باعث خوشحالیست این است که استاد حسین پور در مشاوره کنکور خود با شاگردانش در بوشهر، با روش ها و تکنیک های منحصر به فردشان در کوتاهترین زمان، نارضایتی آن ها را به رضایت مطلق تبدیل کرده.

این مشاور برتر بوشهر، در هر زمانی، شاگردان خود را روانه ی میز آزمون های آزمایشی نمیکند بلکه با روش های خود ابتدا در کوتاهترین زمان، شاگردان خود را به آمادگی لازم برای آزمون آماده میکند وسپس آن ها را به آزمون دعوت میکند تا در اینصورت داوطلب از همان اول با سطح تراز پایین و نارضایتی، روبرو نشود.

رسیدن به آرزو هایتان، آرزوی ماست

 

روش طرح مشاور کنکور تلفنی بوشهر

 

با ایجاد طرح بسیار دقیق مشاوره کنکور مهندس حسین پور کار راحت شد. 

1- دیگر کنکوری های بوشهر برای دریافت مشاوره تحصیلی نیاز به طی مسیر طولانی ندارند. کافیست موبایل خود را بردارند و شماره مشاورشان را بگیرند. 

2- هر روز و حتی گاهی چند بار در روز مهندس حسین پور از طریق واتساپ و تماس تلفنی با شاگردانش در بوشهر در ارتباط است.به همین دلیل طرح مشاوره کنکور تلفنی برای دانش آموزان بوشهر چیزی از مشاوره حضوری کم ندارد بلکه موثر تر هم واقع شده. 

3- گزارش کار دانش آموزان بوشهری هر شب توسط خود مهندس حسین پور تصحیح می شود. 

4- در طرح مشاوره تلفنی برای دانش آموزان بوشهری هر دانش آموز برنامه خاص خود را دارد که بر اساس شرایط اوست.

تلفن تماس جهت رزرو رایگان وقت مشاوره اولیه و تعیین سطح

09170300085 

آدرس: شیراز، ملاصدرا، چهار راه ملاصدرا

2- 10 ویژگی استثنائی مشاوره کنکور مهندس حسین پور در بوشهر

 

برای اینکه روش کار مهندس حسین‌پور در طرح مشاوره تلفنی برای دانش‌آموزان بوشهری را بدانید روی لینک روش بهترین مشاور کنکور تلفنی کلیک کنید.

در این صفحه به شکل مفصل در مورد دلایل اینکه چرا شما به روش های پیشرفته مهندس حسین پور احتیاج دارید پرداخته می شود. روش های مطالعاتی برای افزایش سرعت یادگیری تا بیش از 2 برابر و سایر تکنیک های اختصاصی که در جای دیگر نخواهید یافت.

3- شماره تلفن و آدرس بهترین مشاور کنکور بوشهر

 

اگر تصمیم گرفته اید که یک بار برای همیشه مسیر زندگی خودتان را با قبولی در رشته های پزشکی تغییر دهید با مرکز مشاوره مهندس حسین‌پور تماس بگیرید.

تلفن تماس جهت رزرو رایگان وقت مشاوره اولیه و تعیین سطح

09170300085 

آدرس: شیراز، ملاصدرا، چهار راه ملاصدرا

شماره تلفن بهترین مشاور کنکور بوشهر

رزرو وقت مشاوره تحصیلی تلفنی با استاد حسین پور

09170300085

 

ناگفته های برنامه‌ریزی بهترین مشاور کنکور بوشهر برای رتبه‌های 3 و 2 رقمی کنکور

 

صحبت های زیادی در مورد روش مشاوره و برنامه ریزی درسی مهندس حسین پور وجود دارد. اما چیزی که واضح است اینست که او تکنیک های خاصی برای یادگیری به کار می‌برد.

باید بدانید که هنوز بسیاری از روش های برنامه‌ریزی این مشاور کنکور فاش نشده اند و رتبه برتر های او در بوشهر هم کاملا متعهد هستند که آنها را فاش نکنند.

اگرچه مجال گفتن همه تکنیک های او نیست، در اینجا به معرفی تعدادی از این تکنیک ها می پردازیم. به شما توصیه می کنم برای مطالعه 10 مورد از روش های فوق العاده مشاوره کنکور مهندس حسین پور، بر روی لینک بهترین مشاور کنکور تلفنی کلیک کنید.

 

1- تکنیک «ChL» در مشاوره کنکور برای 3 برابر سریعتر به بالای 90% رسیدن

خاطراتی را به یاد بیاورید که آنقدر جذاب و خاص بوده اند که با جزییات بسیار دقیق، زمان و رنگ و بو و حتی دمای آن فضا هم در ذهنتان ثبت شده است. در این تکنیک مشاوره و برنامه ریزی کنکور مهندس حسین پور، همین مکانیزم برای کنکوری های بوشهر به کار گرفته می شود تا چندین برابر سریعتر یاد بگیرند.

فرمول ChL از ابتکارات این مشاور کنکور است که با الگو برداری از روش های آموزش در مدارس اروپا طراحی شده است و امروز به کنکوری های بوشهر آموزش داده می شود.

این روش توسط این مشاور تحصیلی برای بالا آوردن سریع درصد های دانش آموزان کنکوری بوشهر با 3 برابر سرعت معمول استفاده می شود. طی 2 مرحله اول این روش برنامه ریزی، ذهن کنکوری به حالت آلفا و اکتیو وارد می شود و آماده جذب اطلاعات می شود. در این شرایط ذهن فرد شدیدا تشنه دریافت اطلاعاتی می شود که مطالعه کرده است.

 در مرحله سوم سلول های مغزی شما با سرعتی بیش از 3 برابر حالت معمول اطلاعات را در خود ذخیره میکنند.

اطلاعات ذخیره شده در این حالت بسیار قوی هستند و بیش از 10 برابر حالت عادی در ذهن ماندگار می شوند.

 

با این روش مشاوره کنکور مهندس حسین پور در بوشهر، هیچ کدام از شاگردانش نگران فراموشی نیستند و مطالب درسی را عمیقا درک می کنند.

 

2- جهش رتبه‌های کنکور بوشهر در 4 ماه آخر با مشاوره برنامه ریزی «SWOT»

 

اغلب مشاوران برنامه ریزی کنکور در بوشهر روش های سنتی و یا صرفا تجربه شخصی را به شاگردانشان می آموزند. در این میان مهندس حسین پور مشاور کنکوری به روز است و از علم و تجربه در کنار هم استفاده می کند.

مدل مشاوره برنامه ریزی تحصیلی SWOT که با ابتکار این مشاور کنکور بوشهر وارد برنامه‌ریزی کنکور شده بر پایه مدل برنامه‌ریزی دیوید است و روشی تضمینی برای جهش رتبه است.

در این روش به شکل کاملا شفاف و قطعی برنامه شخصی شما طرح می شود و برنامه شما بر اساس حدس و گمان و بدون دانش نخواهد بود.

 

این روش در طی 4 ماه رتبه های در حد 20 هزار زیادی را به 3 و 2 رقمی در بوشهر تبدیل کرده و کاملا عملی و کاربردی است

3- مشاوره با برنامه درسی خاص هر فرد کنکوری

 

اینکه به برنامه موسسات کنکوری بوشهر و برنامه های مشترک آزمون های آزمایشی قلمچی بوشهر دل ببندیم خطای بسیار بزرگی است و نتیجه ای جز اجرا نشدن برنامه و نهایتا سرخوردگی ندارد.

آنچه این مشاور کنکور بوشهری را برجسته کرده توجه ویژه ایشان به توانایی های منحصر بفرد داوطلب است، تا جایی که این مشاور تحصیلی گاها از داوطلب میخواهد فکرهای خود را حین و خارج از مطالعه یادداشت کند و بصورت حرفهای و با تکنیکهای ویژهی خود، حتی فکر های داوطلب را کنترل میکند.

این مشاور کنکور بوشهر تاکید زیادی بر شخصی بودن برنامه دارد و حتی روش های مطالعه هر شاگرد هم در جلسات مشاوره او در بوشهر فرق دارد.

مشاوره برنامه ریزی درسی پس از بررسی وضعیت روحی و علمی شاگردان بوشهر طراحی می شود.
کنکوری ها هر کدام برنامه درسی مطابق با شرایط خودشان دریافت میکنند.
​در مشاوره کنکور مهندس حسین پور علاوه بر برنامه، روش هایی به کنکوری های بوشهر گفته می شود که با آن روش ها می توانند برنامه را به راحتی اجرا کنند.

4- تکنیک ایده یابی، روش خلاقانه‌ی این مشاور کنکور در بوشهر

یک معلم ریاضی خبره هیچ وقت برای حل تست معطل نمی کند و تا به سوال نگاه می کند راه حل را می یابد و به زبان ساده تیپ های مختلف سوالات را مثل یک نقشه راهنما در ذهنش دارد.
چطور می شود به این درجه از تسلط رسید؟
حل نمونه تست های زیاد ممکن است یک راه حل باشد اما چطور بعضی از کنکوری های بوشهر با تعداد کمتری تست به همان درجه تسلط معلم خود می رسند؟
در اینجا یک راز نهفته است که مهندس حسین پور به آن «ایده طراح» می گوید.
مهندس حسین پور به عنوان بهترین مشاور کنکور از بین مشاوران کنکور در شهر بوشهر تکالیف درسی و برنامه حل تست ها را در توالی منظمی قرار می دهد که باعث می شود دانش آموزان به ایده طراح برسند.
 این تکنیک مشاور کنکور باعث شده دانش آموزان بوشهری دست طراحان سوالات کنکور را بخوانند.

شماره تلفن مشاور کنکور بوشهر جهت رزرو وقت مشاوره تحصیلی تلفنی

09170300085
برای مطالعه 10 مورد از روش های استثنایی مشاوره کنکور تلفنی مهندس حسین پور بر روی تصویر زیر کلیک کنید

ترس دانش آموزان از مشاوران کنکور بوشهر که روش های عجیبی دارند

گاهی داوطلبان کنکور با شنیدن این موضوع که یک مشاور تحصیلی در بوشهر روش های متفاوت و تکنیک های برتر دارد دچار یک اضطراب اشتباه می‌شوند و با خود می‌گوید ممکن است توانایی عملی کردن این روش ها را نداشته باشد.

گاها ممکن است یک کنکوری بخاطر ضعف آموزشی ای که در گذشته داشته از ادامه ی کار با یک مشاور کنکور معمولی بوشهر سر باز بزند اما آنچه باعث خوشحالی است این است که این مشاور کنکور شهر بوشهر نه تنها متناسب با قوت شما بلکه حتی پا به پای ضعف های علمی و روحیه ای شما برنامه ریزی خود را انجام میدهد.

پس لطفا از اینکه ضعفی درشما تلاشتان را کم کرده نترسید. یادتان باشد هدف های بزرگ مثل دویدن هست، برای رسیدن به اهداف بزرگ، باید تلاش های کوچک را جدی گرفت.

انظباط کاری سیستم مشاوره‌ی بهترین مشاور تحصیلی تلفنی بوشهر

استاد حسین پور همواره اهمیت نظمم در مشاوره تلفنی را در مشاوره تحصیلی تلفنی بوشهر سرلوحه کار خود قرار داده و با حساسیت و وسواسی بیش از هر مشاور تلفنی دیگری در بوشهر روش هایی کارآمد به شاگردانش آموزش می دهد.

ایشان حتی در مشاوره های تلفنی خود در بوشهر، برای داوطلبان شهر بوشهر و هم چنین سایر شهر های اطراف بوشهر، باچنان حساسیت و وسواسی برنامه های فردی را طراحی میکند که برای داوطلب در حین اجرا جای هیچ حساسیتی و وسواسی نباشد و باخیالی آسوده برنامه خود را اجرا کنند.

بهترین مشاور کنکوری که گزارشات کنکوری های بوشهر را خودش چک می کند

 

استاد حسین پور طبق اصول و نظم کاری خود، بررسی گزارش های روزانه شاگردانش را به منشی یا زیرمجموعه ی خود واگذار نکرده و خود شخص ایشان روزانه گزارش هارا بررسی میکنند و همراه با شاگردانش رفع اشکال میکند.

رقابت صحیح در سیستم مشاوره تحصیلی استاد حسین پور در بوشهر

اشتباه رایج اغلب داوطلبان کنکور بوشهر این است که روش مطالعه ای خود را با رقیبان خود مقایسه میکنند و همین باعث میشود حتی با وجود ساعت مطالعه ی بالا، ذهن دچار یک آشفتگی شود.

داوطلب باید از خود این سوال را بپرسد آیا رقیب او نیز همان توانایی ها و شرایط او را دارد؟ آیا مغز او آمادگی همسان با مغزش را دارد؟ و یا در همان مدرسه و همان شرایطی درس خوانده که او نیز خوانده؟ پاسخ، منفی است به همین دلیل این مشاور کنکور بوشهر در خط اول مشاوره ی خود، روحیات و سطح علمی خود فرد را مورد بررسی قرار میدهد.

درواقع در روش مشاورهای شاگردان کنکوری بوشهری این مشاور کنکور، شما قبل از اینکه در رقابت با کسی باشید در رقابت با خودتان هستید. هدف، مغلوب نمودن آخرین کاریست که خود شما انجام داده اید نه رقیبان شما.

توصیه‌ی برترین مشاور کنکور شهر بوشهر در مورد انظباط فردی

مهندس حسین پور هم چنین همواره در مشاوره های تحصیلی تلفنی خویش در بوشهر، شاگردانش را به داشتن نظم در کارها دعوت میکند چراکه مشاوان تحصیلی برتر دنیا و روانشناس ها نیز براین باورند که مکانیزم مغز طوری طراحی شده که نظم را دوست دارد و به مغز واکنش مثبتی نشان میدهد انظباط شخصی، پلی بین اهداف و دستاورد هاست.

 همانطور که میدانید مغز به قسمت های مختلفی تقسیم شده و بصورت خانه به خانه کنار هم قرار گرفته اند بخش به بخش آن مربوط به یادگیری یک موضوع است مثلا یک خانه از مغز شما مربوط به یادگیری زیست شناسی فصل قارچ ها میشود و بخش دیگر آن مربوط به فصل ویروس ها میشود، مطالب مربوط به قارچ ها دریک خانه از مغز شما قرار می گیرد و مطلب ویروسها در خانه ی دیگر مغز قرار میگیرد.

روانشناسان طی نظریه ای اینگونه بیان کردند که نظم افراد در کارهای روزانه ی آن ها باعث میشود هر بخش از مغز بطور ویژه تری سازمان دهی شود و فرد در هنگام یادگیری، مطالب را در خانههای مغز خود منظم تر جای دهد و درنتیجه منظم تر بازدهی کند.

ازاین رو مهندس حسین پور نیز شاگردان خود را درمشاوره های تلفنی خود به شاگردانش علاوه بر ارائه ی برنامه ی منظم، روی نظم فردی آنها نیز کار میکند تا جایی که مغز داوطلبان عادت کند به این نظم دائمی. چرا که معتقد است با وجود نظم، ذهن تمرکز بالاتری برای یادگیری دارد به همین علت شاگردان ایشان در بوشهر، همواره از رضایت خاطر و آسودگی ذهنشان و هم چنین باز دهی بالای مغزشان با ما سخن گفتند.

وقت شناسی در دوره ی کنکور با بهترین مشاور بوشهر

 

مهندس حسین پور در مشاوره های تلفنی خود در بوشهر نظارت به سزایی در کنترل وقت شاگردانش دارد، مدیریت زمان یک هنر است وقتی شما زمان خود را مدیریت میکنید حتی از اوقات فراغت خود نیز استفاده ی بهتری میبرید. همه ی ما باید توانایی کنترل کردن وقتمان را داشته باشیم.

حتما تا به حال توجه کرده اید وقتی میخواهید صبح زود به جایی بروید شب زودتر میخوابید تا صبح کمی زودتر بیدار شوید. در واقع شما با این کار دلهره ی دیر رسیدن را ندارید. درس خواندن نیز همین است. باید برای وقتی که برای مطالعه میگذارید نیز ارزش قائل باشید. به موقع اقدام کنید و وقت شناس خوبی باشید. در اینجا هم با این کار شما دلهره ی دیر به اهدافتان رسیدن را ندارید.

هدف گذاری کنکوری های توسط بهترین مشاور کنکور در بوشهر

 

مهندس حسین پور با دقت و ظرافت کامل، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شاگردان خود را در مشاوره های تلفنی خود مشخص میکند. این مشاور کنکور همواره در تماس های تلفنی خود اهداف شاگردان خود را به آن ها یاداوری میکند تا با انرژی به راه خود ادامه دهند و از حرکت نایستند. چرا که موفقیت، حاصل حرکت دائمی به سوی اهداف شخصی است.

اهداف تازمانی که برنامه ی مشخصی برای رسیدن به آن ها نباشد یک فانتزی هستند. در واقع هدف گذاری، اولین مرحله برای تبدیل نادیدنی ها به دیدنی هاست.

بررسی پیش نیازها و نیازها توسط برترین مشاور کنکور بوشهر

 

مهندس حسین پور به عنوان برترین مشاور کنکور، طی مشاوره های تلفنی خود با داوطلبان بوشهر در همان جلسه ی اول که بصورت رایگان است، با مذاکره ی با داطلب به نیاز ها و پیش نیاز های ذهن شخص پی میبرد.

ایشان معتقدند فرد برای یادگیری یک مطلب ابتدا باید سراغ پیش نیاز هایی برود سپس شروع کند.

این موضوع کاملا بدیهی است، حتما حدود هفت سالگی خود را به یاد دارید برای نوشتن کلمات ابتدا حروف را به ما یاد دادند، درس خواندن نیز همین هست. اگر به سراغ مسائل ریاضی میروید باید ابتدا محاسبات قوی ای داشته باشید. یا برای مطالعه ی ژنتیک، باید مفاهیم اولیه ی ژنتیک را قدم اول اموزش قرار دهید. برنامه ریزی های این مشاور در این زمینه هم مثل همیشه اصولی بوده و رضایت کنکوری ها را جلب کرده.

استاد حسین پور در مشاوره تلفنی خود با شاگردانش در بوشهر پیشنهادات لازم برای فراگیری پیش نیاز های آن ها میدهد و آن ها را یاری میدهد تا محاسبات و امثال آن ها را در قدم اول یاد بگیرند.

عمومی ترین روش های مشاوران کنکور، درست ترین آنها نیستند

 

به عقیده ی بهترین مشاور تحصیلی در بوشهر، خطرناک ترین شیوه ی مطالعاتی، آن است که رایج ترین و محتملترین روش ها را به جای مناسب ترین و درست ترین روش ها اشتباه بگیرند.

مهندس حسین پور در مشاوره تلفنی خود در بوشهر طی مذاکره با شاگردانش، روحیات و سطح علمی آن ها را موشکافی میکند و برنامه ای متناسب، به آن ها میدهد.

ایشان به دور از روش های سنتی و رایج شده ی بازار مشاوره کنکور، مطابق با تکنیک ها ی خاص خودشان برنامه ریزی میکنند و همواره طی مشاوره های تلفنی بوشهر از داوطلبان میخواهد که خود را درگیر روشهای عمومی نکنند و مطابق با توانایی های خویش ،مطالعه کنند.

 آزمون های آزمایشی برترین مشاور از مشاوران تحصیلی بوشهر

 

به گفته ی مهندس حسین پور، بهترین مشاور تحصیلی بوشهر، اگرچه در سال های اخیر استقبال داوطلبان کنکور به آزمون های آزمایشی به سطح بالایی رسیده اما همواره از داوطلبان بوشهر، تماسهای تلفنی زیادی داشته اند که از سطح تراز پایین شان در گلایه هستند و احساس نارضایتی دارند.

آنچه باعث خوشحالیست این است که استاد حسین پور در مشاوره کنکور خود با شاگردانش در بوشهر، با روش ها و تکنیک های منحصر به فردشان در کوتاهترین زمان، نارضایتی آن ها را به رضایت مطلق تبدیل کرده.

این مشاور برتر بوشهر، در هر زمانی، شاگردان خود را روانه ی میز آزمون های آزمایشی نمیکند بلکه با روش های خود ابتدا در کوتاهترین زمان، شاگردان خود را به آمادگی لازم برای آزمون آماده میکند وسپس آن ها را به آزمون دعوت میکند تا در اینصورت داوطلب از همان اول با سطح تراز پایین و نارضایتی، روبرو نشود.

رسیدن به آرزو هایتان، آرزوی ماست