بهترین مشاور تحصیلی کرمانشاه با بیشترین قبولی پزشکی کنکور در 8 سال اخیر

مشاوره تحصیلی تلفنی

از بین  لیست 5 نفره مشاوران تحصیلی تجربی کرمانشاه مشاوره کنکور مهندس حسین پور رتبه 1 بیشترین قبولی پزشکی را دارد.

رتبه های زیر 1000 زیاد مشاوره کنکور مهندس حسین پور باعث شده مدیران مدارس نمونه و تیزهوشان کرمانشاه این مشاور کنکور را به دانش آموزان پیشنهاد می دهند.

مشاور تحصیلی کرمانشاه

مشاوره تحصیلی تلفنی در کرمانشاه

درحالی که کرمانشاه مشاور حضوری کاملا حرفه ای ندارد، کنکوری های بسیار باهوش کرمانشاه با مشاور کنکور تلفنی استاد حسین پور توانسته اند رتبه های زیر 1000 کسب کنند.

روش مشاوره بهترین مشاور کنکور تلفنی کرمانشاه

در مورد روش های این مشاور کنکور صحبت های زیادی هست. از تسلط او بر روحیه شاگردانش گرفته تا روش ها و تکنیک های خاص مطالعاتی برای بالا بردن درصد ها.

از روش های افزایش سرعت یادگیری گرفته تا روش های باز کردن دریچه های یادگیری ذهن برای تزریق اطلاعات به مغز که هر کدام داستان مفصلی دارند که چند مورد از آنها اینجا گفته می شود.

آدرس و تلفن مشاور تحصیلی در کرمانشاه

شماره تلفن بهترین مشاور تحصیلی کرمانشاه

0917030008

1- تکنیک های افزایش عملکرد مشاور تحصیلی محبوب کرمانشاه

اگر معمولا خسته هستید و یا انرژی لازم برای مطالعه را ندارید یا اینکه همیشه برای مطالعه وقت کم میاورید این تکنیک مهمترین مهارتی است که در ابتدا به شما یاد داده می شود.

با این تکنیک مشاور تحصیلی کنکور شما به شما آموزش می دهد چطور برنامه 7 روز مطالعاتی را در 4 روز مطالعاتی اجرا کنید و شگفت زده خواهید شد که چطور این کار ممکن است.

بهترین مشاور تحصیلی کرمانشاه

تکنیکهای افزایش عملکرد  کنکوری ها از دوره های آموزشی چند ده میلیون تومانی مارک مورفی نویسنده کتاب اهداف سخت به دست آمده و بسیار ارزشمند هستند.

2- تکنیک تزریق اطلاعات برای افزایش سرعت و عمق یادگیری در کنکور

بله افزایش سرعت و عمق یادگیری ممکن است. در مشاوره تحصیلی مهندس حسین پور توسط تکنیک هایی دریچه های یادگیری ذهن تحریک میشوند. بعد از باز شدن دریچه های یادگیری، ذهن تشنه دریافت اطلاعات می شود و پس از آن هرآنچه را که مطالعه می کنید به ذهنتان تزریق می شود.

مطالب مطالعه شده با روش تزریق اطلاعات، حداقل 10 برابر حالت عادی ماندگارتر هستند و سرعت یادگیری نیز حداقل 3 برابر افزایش می یابد.

افشاریان مشاور کنکور کرمانشاه

پرتویی مشاور تحصیلی کرمانشاه

ملکی مشاور کرمانشاه

روزبه رستمی مشاور تحصیلی کرمانشاه

خانم ارشادی مشاور تحصیلی

سعید جلیلیان مشاور تحصیلی کرمانشاه

3- برنامه ریزی شخصی واقعی برای هر کنکوری: اجرای راحتتر برنامه

چرا از کلمه ” واقعی ” استفاده کردیم؟ چون این ادعا را خیلی از مشاوران دارند که برنام شخصی به شاگردانشان می دهند. اما در عمل می بینیم که این اتفاق نمی افتد و مشاور تحصیلی یک برنامه برای همه شاگردان دارد.

در مدل برنامه ریزی درسی که مهندس حسین پور برای برنامه ریزی کنکوریها دارد به وضوح می بینید که برنامه دقیقا بر اساس شرایط شما طراحی شده و این باعث می شود به راحتی بتوانید برنامه را اجرا کنید.

4- …

ترس دانش آموزان از مشاوران کنکور کرمانشاه که روش های عجیبی دارند

گاهی داوطلب با شنیدن این موضوع که یک مشاور تحصیلی در کرمانشاه روش های متفاوت و تکنیک های برتر دارد دچار یک اضطراب می‌شود و با خود می‌گوید ممکن است توانایی عملی کردن این روش ها را نداشته باشد.

گاها ممکن است یک کنکوری بخاطر ضعف آموزشی ای که در گذشته داشته از ادامه ی کار با بک مشاور کنکور معمولی کرمانشاه سر باز بزند اما آنچه باعث خوشحالی است این است که این مشاور کنکور کرمانشاه نه تنها متناسب با قوت شما بلکه حتی پا به پای ضعف های علمی و روحیه ای شما برنامه ریزی خود را انجام میدهد.

پس لطفا از اینکه ضعفی درشما تلاشتان را کم کرده نترسید. یادتان باشد هدف های بزرگ مثل دویدن هست، برای رسیدن به اهداف بزرگ، باید تلاش های کوچک را جدی گرفت.

انظباط کاری بهترین مشاور تحصیلی تلفنی کرمانشاه

استاد حسین پور همواره اهمیت نظمم در مشاوره تلفنی را در مشاوره تحصیلی تلفنی کرمانشاه سرلوحه کار خود قرار داده و با حساسیت و وسواسی بیش از هر مشاور تلفنی دیگری در کرمانشاه روش هایی کارآمد به شاگردانش آموزش می دهد.

ایشان حتی در مشاوره های تلفنی خود در کرمانشاه، برای داوطلبان شهر کرمانشاه و هم چنین سایر شهر های اطراف کرمانشاه، باچنان حساسیت و وسواسی برنامه های فردی را طراحی میکند که برای داوطلب در حین اجرا جای هیچ حساسیتی و وسواسی نباشد و باخیالی آسوده برنامه خود را اجرا کنند.

بهترین مشاور کنکوری که گزارشات کنکوری های کرمانشاه را خودش چک می کند

استاد حسین پور طبق اصول و نظم کاری خود، بررسی گزارش های روزانه شاگردانش را به منشی یا زیرمجموعه ی خود واگذار نکرده و خود شخص ایشان روزانه گزارش هارا بررسی میکنند و همراه با شاگردانش رفع اشکال میکند.

رقابت صحیح در سیستم مشاوره تحصیلی استاد حسین پور در کرمانشاه

اشتباه رایج اغلب داوطلبان کنکور کرمانشاه این است که روش مطالعه ای خود را با رقیبان خود مقایسه میکنند و همین باعث میشود حتی با وجود ساعت مطالعه ی بالا، ذهن دچار یک آشفتگی شود.

داوطلب باید از خود این سوال را بپرسد آیا رقیب او نیز همان توانایی ها و شرایط او را دارد؟ آیا مغز او آمادگی همسان با مغزش را دارد؟ و یا در همان مدرسه و همان شرایطی درس خوانده که او نیز خوانده؟ پاسخ، منفی است به همین دلیل این مشاور کنکور کرمانشاه در خط اول مشاوره ی خود، روحیات و سطح علمی خود فرد را مورد بررسی قرار میدهد.

درواقع در روش مشاورهای شاگردان کنکوری کرمانشاهی این مشاور کنکور، شما قبل از اینکه در رقابت با کسی باشید در رقابت با خودتان هستید. هدف، مغلوب نمودن آخرین کاریست که خود شما انجام داده اید نه رقیبان شما.

توصیه‌ی برترین مشاور کنکور شهر کرمانشاه در مورد انظباط فردی

استاد حسین پور هم چنین همواره در مشاوره های تحصیلی تلفنی خویش در کرمانشاه، شاگردانش را به داشتن نظم در کارها دعوت میکند چراکه مشاوان تحصیلی برتر دنیا و روانشناس ها نیز براین باورند که مکانیزم مغز طوری طراحی شده که نظم را دوست دارد و به مغز واکنش مثبتی نشان میدهد انظباط شخصی، پلی بین اهداف و دستاورد هاست.

همانطور که میدانید مغز به قسمت های مختلفی تقسیم شده و بصورت خانه به خانه کنار هم قرار گرفته اند بخش به بخش آن مربوط به یادگیری یک موضوع است مثلا یک خانه از مغز شما مربوط به یادگیری زیست شناسی فصل قارچ ها میشود و بخش دیگر آن مربوط به فصل ویروس ها میشود، مطالب مربوط به قارچ ها دریک خانه از مغز شما قرار می گیرد و مطلب ویروسها در خانه ی دیگر مغز قرار میگیرد.

روانشناسان طی نظریه ای اینگونه بیان کردند که نظم افراد در کارهای روزانه ی آن ها باعث میشود هر بخش از مغز بطور ویژه تری سازمان دهی شود و فرد در هنگام یادگیری، مطالب را در خانههای مغز خود منظم تر جای دهد و درنتیجه منظم تر بازدهی کند.

ازاین رو استاد حسین پور نیز شاگردان خود را درمشاوره های تلفنی خود به شاگردانش علاوه بر ارائه ی برنامه ی منظم، روی نظم فردی آنها نیز کار میکند تا جایی که مغز داوطلبان عادت کند به این نظم دائمی. چرا که معتقد است با وجود نظم، ذهن تمرکز بالاتری برای یادگیری دارد به همین علت شاگردان ایشان در کرمانشاه، همواره از رضایت خاطر و آسودگی ذهنشان و هم چنین باز دهی بالای مغزشان با ما سخن گفتند.

وقت شناسی در دوره ی کنکور با بهترین مشاور کرمانشاه

استاد حسین پور در مشاوره های تلفنی خود در کرمانشاه نظارت به سزایی در کنترل وقت شاگردانش دارد، مدیریت زمان یک هنر است وقتی شما زمان خود را مدیریت میکنید حتی از اوقات فراغت خود نیز استفاده ی بهتری میبرید. همه ی ما باید توانایی کنترل کردن وقتمان را داشته باشیم.

حتما تا به حال توجه کرده اید وقتی میخواهید صبح زود به جایی بروید شب زودتر میخوابید تا صبح کمی زودتر بیدار شوید. در واقع شما با این کار دلهره ی دیر رسیدن را ندارید. درس خواندن نیز همین است. باید برای وقتی که برای مطالعه میگذارید نیز ارزش قائل باشید. به موقع اقدام کنید و وقت شناس خوبی باشید. در اینجا هم با این کار شما دلهره ی دیر به اهدافتان رسیدن را ندارید.

هدف گذاری کنکوری های توسط بهترین مشاور کنکور در کرمانشاه

استاد حسین پور با دقت و ظرافت کامل، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شاگردان خود را در مشاوره های تلفنی خود مشخص میکند. این مشاور کنکور همواره در تماس های تلفنی خود اهداف شاگردان خود را به آن ها یاداوری میکند تا با انرژی به راه خود ادامه دهند و از حرکت نایستند. چرا که موفقیت، حاصل حرکت دائمی به سوی اهداف شخصی است.

اهداف تازمانی که برنامه ی مشخصی برای رسیدن به آن ها نباشد یک فانتزی هستند. در واقع هدف گذاری، اولین مرحله برای تبدیل نادیدنی ها به دیدنی هاست.

بررسی پیش نیازها و نیازها توسط برترین مشاور کنکور کرمانشاه

استاد حسین پور به عنوان برترین مشاور کنکور، طی مشاوره های تلفنی خود با داوطلبان کرمانشاه در همان جلسه ی اول که بصورت رایگان است، با مذاکره ی با داطلب به نیاز ها و پیش نیاز های ذهن شخص پی میبرد.

ایشان معتقدند فرد برای یادگیری یک مطلب ابتدا باید سراغ پیش نیاز هایی برود سپس شروع کند.

این موضوع کاملا بدیهی است، حتما حدود هفت سالگی خود را به یاد دارید برای نوشتن کلمات ابتدا حروف را به ما یاد دادند، درس خواندن نیز همین هست. اگر به سراغ مسائل ریاضی میروید باید ابتدا محاسبات قوی ای داشته باشید. یا برای مطالعه ی ژنتیک، باید مفاهیم اولیه ی ژنتیک را قدم اول اموزش قرار دهید. برنامه ریزی های این مشاور در این زمینه هم مثل همیشه اصولی بوده و رضایت کنکوری ها را جلب کرده.

استاد حسین پور در مشاوره تلفنی خود با شاگردانش در کرمانشاه پیشنهادات لازم برای فراگیری پیش نیاز های آن ها میدهد و آن ها را یاری میدهد تا محاسبات و امثال آن ها را در قدم اول یاد بگیرند.

عمومی ترین روش های مشاوران کنکور، درست ترین آنها نیستند

به عقیده ی بهترین مشاور تحصیلی در کرمانشاه، خطرناک ترین شیوه ی مطالعاتی، آن است که رایج ترین و محتملترین روش ها را به جای مناسب ترین و درست ترین روش ها اشتباه بگیرند.

استاد حسین پور در مشاوره تلفنی خود در کرمانشاه طی مذاکره با شاگردانش، روحیات و سطح علمی آن ها را موشکافی میکند و برنامه ای متناسب، به آن ها میدهد.

ایشان به دور از روش های سنتی و رایج شده ی بازار مشاوره کنکور، مطابق با تکنیک ها ی خاص خودشان برنامه ریزی میکنند و همواره طی مشاوره های تلفنی کرمانشاه از داوطلبان میخواهد که خود را درگیر روشهای عمومی نکنند و مطابق با توانایی های خویش ،مطالعه کنند.

 آزمون های آزمایشی برترین مشاور از مشاوران تحصیلی کرمانشاه

به گفته ی استاد حسین پور، بهترین مشاور تحصیلی کرمانشاه، اگرچه در سال های اخیر استقبال داوطلبان کنکور به آزمون های آزمایشی به سطح بالایی رسیده اما همواره از داوطلبان کرمانشاه، تماسهای تلفنی زیادی داشته اند که از سطح تراز پایین شان در گلایه هستند و احساس نارضایتی دارند.

آنچه باعث خوشحالیست این است که استاد حسین پور در مشاوره کنکور خود با شاگردانش در کرمانشاه، با روش ها و تکنیک های منحصر به فردشان در کوتاهترین زمان، نارضایتی آن ها را به رضایت مطلق تبدیل کرده.

این مشاور برتر کرمانشاه، در هر زمانی، شاگردان خود را روانه ی میز آزمون های آزمایشی نمیکند بلکه با روش های خود ابتدا در کوتاهترین زمان، شاگردان خود را به آمادگی لازم برای آزمون آماده میکند وسپس آن ها را به آزمون دعوت میکند تا در این صورت داوطلب از همان اول با سطح تراز پایین و نارضایتی، روبرو نشود.

رسیدن به آرزو هایتان، آرزوی ماست