به نظر شما بهترین دبیر ریاضی شیراز آقای فتوحی است یا خیر ؟

 

آقای فتوحی دبیر بسیار خوب ریاضی کنکور در شیراز هستند. آیا از سبک تدریس ریاضی توسط استاد فتوحی اطلاع دارید؟

از نظر روانشناسی یادگیری 16 مدل یادگیری متفاوت وجود دارد و سبک تدریس ریاضی توسط آقای فتوحی نمی تواند برای همه عالی باشد.

آیا مدل یادگیری خودتان را می دانید؟ 

آیا میدانید برای مدل یادگیری شما چه نوع آموزشی بهتر است؟

استفاده از DVD های ریاضی کنکور یا کلاس های آنلاین یا کلاس تست و کنکور ریاضی با آقای فتوحی در شیراز؟

آیا شما حتما به کلاس کنکور ریاضی آقای فتوحی نیاز دارید؟ آیا ثبت نام در کلاس آقای فتوحی در شیراز برای همه ضروری است؟

مشاوره تحصیلی تلفنی

 

به همه این سوالات در ادامه متن پاسخ می دهیم

 

ممکن است فکر کنید خودتان از پس مطالعه ریاضی بر نمی آیید اما اینطور نیست. مطمئنا شما استعداد فهمیدن ریاضی را دارید اما کم کردن زمان یادگیری هم به خاطر حجم زیاد درس های سال کنکور مهم است.

اگر با مباحث پایه ای ریاضی مشکل دارید  بهتر است هر چه زودتر به فکر آموزش دیدن در درس ریاضی باشید. البته با روش مناسب سبک یادگیری خودتان . ( در ادامه می گوییم چطور سبک یادگیریتان را متوجه شوید )

 

مهدی فتوحی دبیر ریاضی شیراز

بر اساس حرف افراد غیر متخصص و شایعات و تبلیغات دبیران ریاضی شیراز، کلاس کنکور ریاضی ثبت نام نکنید

حتما قبل از ثبت نام کلاس ریاضی و … با مشاور تحصیلی کنکور خودتان صحبت کنید

بدون مشاور تحصیلی و برنامه ریزی باعث می شوید پول و بهترین سالهای زندگیتان را پشت کنکور هدر بدهید

همه پشت کنکوری ها در سال دوم مشاور می گیرند

 

چطور بدانم مدل یادگیری من چیست؟

سبک تدریس ریاضی  کدام دبیر شیراز مناسب من است؟

 

برای اینکه بدانید مدل یادگیری شما جزو کدام یک از مدل های 16 گانه یادگیری است با شماره تلفن مرکز مشاوره تحصیلی مهندس حسین پور ( مشاور کنکور با بیشترین تعداد قبولی پزشکی شیراز) تماس بگیرید. و پس از تست رایگان به شما گفته می شود سبک تدریس کدام یک از دبیران ریاضی در شیراز برای شما بهتر است. بعضی از دانش آموزان رب اساس مدل یادگیریشان خودخوان هستند و ممکن است DVD آموزشی ریاضی به آنها پیشنهاد داده شود.

فرصت مناسبی برای شما ایجاد شده که به صورت رایگان در مورد انتخاب بهترین روش یادگیری ریاضی یا انتخاب از بین دبیران ریاضی شیراز از استاد حسین پور مشورت بگیرید.

 

30 دقیقه تماس رایگان با بهترین مشاور کنکور

با شماره مهندس حسین پور تماس بگیرید و بپرسید چه کلاس کنکور‌هایی را نیاز دارید و مدل یادگیری شما با روش تدریس کدام دبیر ریاضی هم خوانی را دارد.

توجه: مهندس حسین پور با هیچ مدرسی شراکت و رفاقت ندارد و کاملا بیطرفانه به شما مشورت میدهد

09170300085

آدرس: شیراز، ملاصدرا، چهار‌راه ملاصدرا

 

10 ویژگی عجیب روش مشاوره مهندس حسین پور را با کلیک بر لینک صفحه حسین پور مشاور کنکور شیراز بخوانید. یا بر روی عکس زیر کلیک کنید.

 

حسین پور مشاور کنکور شیراز

 

مهندس حسین پور چطور به شما کمک میکند بهترین دبیر ریاضی را انتخاب کنید؟

 

مهندس حسین پور (علمی ترین مشاور کنکور کشوری در شیراز) معتقد است آقای استاد فتوحی جزو برجسته ترین و بهترین دبیران ریاضی در شیراز هستند. 

قبل از شرکت در کلاس های کنکور آقای فتوحی در شیراز حتما با استاد حسین پور مشاور کنکور شیراز تماس بگیرید و تکلیف برنامه‌ریزی سال کنکورتان را مشخص کنید. چون مشاور شما باید کلاس ها و آزمون آزمایشی و کتاب تست مناسب شما را تعیین کند و آنها را به شکل درستی در کنار هم بچیند تا با هم همخوانی داشته باشند. وگرنه تمام انرژی و وقتتان به خاطر اشتباه در انتخاب منابع و کلاس و بی برنامگی به باد می رود و در پایان چیزی جز خستگی و نتیجه بد منتظرتان نخواهد بود.

 

حتما با کمک مشاور کنکور برای شرکت در کلاس کنکور ریاضی تصمیم بگیرید. بهترین گزینه برای این کار مشاوره گرفتن از خود مهندس حسین پور است که بهترین مشاور کنکور تلفنی کشور هم هستند و هر سال چندین رتبه 2 رقمی و بیشترین قبولی پزشکی را دارند.

اگر دیر کنید ممکن است مهلت ثبت نام مشاوره حسین پور برای مشاوره کنکور در شیراز تمام بشود.

 

روش تدریس آقای فتوحی دبیر ریاضی شیراز

 

روش تدریس آقای فتوحی هم مثل تعداد زیادی از دبیران ریاضی شیراز جزوه محور است اما این به معنی دور شدن از مباحث کتاب درسی نیست. جزوه آقای فتوحی مفاهیم ریاضی و مسائل ریاضی کنکور را پوشش می دهد اما در درس ریاضی نمیتوان از خود کتاب درسی غافل شد.

آقای فتوحی در تدریس ریاضی بسیار خوش ذوق هستند و از نمودار های کاربردی در تدریس  که نشان دهنده مفاهیم توابع ریاضی  استاستفاده می کنند. آقای فتوحی با حل تست های مفهومی و ترکیبی، مسائل ریاضیات را به خوبی انتقال می دهند. آقای فتوحی یکی از دبیران با سابقه ریاضی شیراز هستند و با موسسات مختلفی در شیراز کار کرده اند و شاگردان موفقی داشته اند.

 

فقط شما هستید که تاوان اشتباه در انتخاب دبیر یا DVD آموزشی ریاضی و یا بی برنامگی در سال کنکور را می پردازید.

پس درست انتخاب کنید!

مهندس حسین پور بهترین گزینه برای مشاوره کنکور است

 

شماره تلفن مشاوره کنکور مهندس حسین پور

09170300085

آدرس: شیراز، ملاصدرا، چهار راه ملاصدرا