آقای اسفندیاری، بهترین دبیر شیمی شیراز است یا خیر ؟

آقای اسفندیاری دبیر بسیار خوب شیمی کنکور در شیراز هستند. آیا از سبک تدریس شیمی توسط استاد اسفندیاری اطلاع دارید؟

از نظر روانشناسی یادگیری 16 مدل یادگیری متفاوت وجود دارد و سبک تدریس شیمی توسط آقای اسفندیاری نمی تواند برای همه عالی باشد.

آیا مدل یادگیری خودتان را می دانید؟ 

آیا میدانید برای مدل یادگیری شما چه نوع آموزشی بهتر است؟

استفاده از DVD های شیمی کنکور یا کلاس های آنلاین یا کلاس تست و کنکور شیمی با آقای اسفندیاری در شیراز؟

آیا شما حتما به کلاس کنکور شیمی آقای اسفندیاری نیاز دارید؟ آیا ثبت نام در کلاس استاد اسفندیاری در شیراز برای همه ضروری است؟

مشاوره تحصیلی تلفنی

به همه این سوالات در ادامه متن پاسخ می دهیم

 

همه دانش آموزان نیاز به کلاس کنکور شیمی ندارند و خیلی از دانش آموزان اگر روش صحیحی داشته باشند می توانند با روش خودخوان به در صدهای بالای 90% در شیمی برسند. اما نه همه!

اگر مفاهیم شیمی و مسائل استوکیومتری را خوب یاد نگرفته اید می بایست به فکر آموزش دیدن در درس شیمی باشید. البته با روش مناسب سبک یادگیری خودتان . ( در ادامه می گوییم چطور سبک یادگیریتان را متوجه شوید )

 

آقای اسفندیاری دبیر شیمی شیراز

بر اساس حرف افراد غیر متخصص و شایعات و تبلیغات دبیران شیمی شیراز، کلاس کنکور شیمی ثبت نام نکنید

حتما قبل از ثبت نام کلاس شیمی و … با مشاور تحصیلی کنکور خودتان صحبت کنید

بدون مشاور تحصیلی و برنامه ریزی باعث می شوید پول و بهترین سالهای زندگیتان را پشت کنکور هدر بدهید

همه پشت کنکوری ها در سال دوم مشاور می گیرند

 

چطور بدانم مدل یادگیری من چیست؟

سبک تدریس شیمی کدام دبیر شیراز مناسب من است؟

 

برای اینکه بدانید مدل یادگیری شما جزو کدام یک از مدل های 16 گانه یادگیری است با شماره تلفن مرکز مشاوره تحصیلی مهندس حسین پور ( مشاور کنکور با بیشترین تعداد قبولی پزشکی شیراز) تماس بگیرید. و پس از تست رایگان به شما گفته می شود سبک تدریس کدام یک از دبیران شیمی در شیراز برای شما بهتر است.یا اگر فرد خودخوانی تشخیص داده شوید ممکن است DVD آموزشی شیمی به شما پیشنهاد داده شود

فرصت مناسبی است که به صورت رایگان در مورد انتخاب بهترین روش یادگیری شیمی یا انتخاب از بین دبیران شیمی شیراز از استاد حسین پور مشورت بگیرید.

 

30 دقیقه تماس رایگان با بهترین مشاور کنکور

با شماره مهندس حسین پور تماس بگیرید و بپرسید چه کلاس کنکور‌هایی را نیاز دارید و مدل یادگیری شما با روش تدریس کدام دبیر شیمی هم خوانی را دارد.

توجه: مهندس حسین پور با هیچ مدرسی شراکت و رفاقت ندارد و کاملا بیطرفانه به شما مشورت میدهد

09170300085

آدرس: شیراز، ملاصدرا، چهار‌راه ملاصدرا

 

10 ویژگی عجیب روش مشاوره مهندس حسین پور را با کلیک بر لینک صفحه حسین پور مشاور کنکور شیراز بخوانید. یا بر روی عکس زیر کلیک کنید.

 

حسین پور مشاور کنکور شیراز

 

مهندس حسین پور چطور به شما کمک میکند بهترین دبیر شیمی را انتخاب کنید؟

 

مهندس حسین پور (علمی ترین مشاور کنکور کشوری در شیراز) معتقد است استاد اسفندیاری جزو برجسته ترین و بهترین دبیران شیمی در شیراز هستند. 

قبل از شرکت در کلاس های کنکور آقای اسفندیاری در شیراز حتما با مهندس حسین پور مشاور کنکور شیراز تماس بگیرید و تکلیف برنامه‌ریزی سال کنکورتان را مشخص کنید. چون مشاور شما باید کلاس ها و آزمون آزمایشی و کتاب تست مناسب شما را تعیین کند و آنها را به شکل درستی در کنار هم بچیند تا با هم تداخل نکنند. وگرنه تلاش و زحماتتان به خاطر اشتباه در انتخاب منابع و کلاس و بی برنامگی به باد می رود.

حتی ممکن است شما نیاز به کلاس شیمی در شیراز نداشته باشید.

حتما با کمک مشاور کنکور برای شرکت در کلاس کنکور شیمی تصمیم بگیرید. بهترین گزینه برای این کار مشاوره گرفتن از خود مهندس حسین پور است که بهترین مشاور کنکور تلفنی کشور هم هستند و هر سال چندین رتبه 2 رقمی و بیشترین قبولی پزشکی را دارند.

اگر دیر کنید ممکن است مهلت ثبت نام مشاوره حسین پور برای مشاوره کنکور در شیراز تمام بشود.

 

روش تدریس آقای اسفندیاری دبیر شیمی شیراز

 

روش تدریس آقای اسفندیاری هم مثل خیلی از دبیران شیمی شیراز جزوه محور است. جزوه آقای اسفندیاری تا حد زیادی مفاهیم شیمی و مسائل شیمی کنکور را پوشش می دهد.

آقای اسفندیاری در تدریس شیمی بسیار خوش ذوق هستند و با حل تست های مفهومی و ترکیبی، مسائل شیمی را آموزش می دهند. آقای اسفندیاری یکی از دبیران با سابقه شیمی در شیراز هستند و با موسسات مختلفی در شیراز کار کرده اند و شاگردان موفقی داشته اند.

 

فقط شما هستید که تاوان اشتباه در انتخاب دبیر یا DVD آموزشی شیمی و یا بی برنامگی در سال کنکور را می پردازید.

پس درست انتخاب کنید!

مهندس حسین پور بهترین گزینه برای مشاوره کنکور است

 

شماره تلفن مشاوره کنکور مهندس حسین پور

09170300085

آدرس: شیراز، ملاصدرا، چهار راه ملاصدرا