بهترین دبیر ریاضی شیراز آقای مصطفوی است ؟

 

آقای مصطفوی دبیر با تجربه ریاضی کنکور در شیراز هستند. آیا از سبک تدریس ریاضی توسط استاد مصطفوی اطلاع دارید؟

از نظر روانشناسی یادگیری 16 مدل یادگیری متفاوت وجود دارد و سبک تدریس ریاضی توسط آقای مصطفوی نمی تواند برای همه عالی باشد.

آیا مدل یادگیری خودتان را می دانید؟ 

آیا میدانید برای مدل یادگیری شما چه نوع آموزشی بهتر است؟

استفاده از DVD های ریاضی کنکور یا کلاس های آنلاین یا کلاس تست و کنکور ریاضی با آقای مصطفوی در شیراز؟

آیا شما حتما به کلاس کنکور ریاضی آقای مصطفوی نیاز دارید؟ آیا ثبت نام در کلاس آقای مصطفوی در شیراز برای همه ضروری است؟

مشاوره تحصیلی تلفنی

 

به همه این سوالات در ادامه متن پاسخ می دهیم

 

ممکن است فکر کنید خودتان از پس مطالعه ریاضی بر نمی آیید اما اینطور نیست. مطمئنا شما استعداد فهمیدن ریاضی را دارید اما در سال کنکور زمان کمی داریم و اینکه در چه مدت زمانی می توانید این کار را انجام دهید با اهمیت است.

اگر با مباحث پایه ای ریاضی مشکل دارید  بهتر است هر چه زودتر به فکر آموزش دیدن در درس ریاضی باشید. البته با روش مناسب سبک یادگیری خودتان . ( در ادامه می گوییم چطور سبک یادگیریتان را متوجه شوید )

 

آقای مصطفوی دبیر ریاضی شیراز

بر اساس حرف افراد غیر متخصص و شایعات و تبلیغات دبیران ریاضی شیراز، کلاس کنکور ریاضی ثبت نام نکنید

حتما قبل از ثبت نام کلاس ریاضی و … با مشاور تحصیلی کنکور خودتان صحبت کنید

بدون مشاور تحصیلی و برنامه ریزی باعث می شوید پول و بهترین سالهای زندگیتان را پشت کنکور هدر بدهید

همه پشت کنکوری ها در سال دوم مشاور می گیرند

 

چطور بدانم مدل یادگیری من چیست؟

سبک تدریس ریاضی  کدام دبیر شیراز مناسب من است؟

 

برای اینکه بدانید مدل یادگیری شما جزو کدام یک از مدل های 16 گانه یادگیری است با شماره تلفن مرکز مشاوره تحصیلی مهندس حسین پور ( مشاور کنکور با بیشترین تعداد قبولی پزشکی شیراز) تماس بگیرید. و پس از تست رایگان به شما گفته می شود سبک تدریس کدام یک از دبیران ریاضی در شیراز برای شما بهتر است. یا اگر شرایط مدل یادگیری شما مناسب آموزش در منزل باشد، ممکن است DVD آموزشی ریاضی به شما پیشنهاد داده شود.

فرصت مناسبی است که به صورت رایگان در مورد انتخاب بهترین روش یادگیری ریاضی مناسب شما با مهندس حسین پور مشورت کنید یا برای انتخاب از بین دبیران ریاضی شیراز از استاد حسین پور کمک بگیرید.

30 دقیقه تماس رایگان با بهترین مشاور کنکور

با شماره مهندس حسین پور تماس بگیرید و بپرسید چه کلاس کنکور‌هایی را نیاز دارید و مدل یادگیری شما با روش تدریس کدام دبیر ریاضی هم خوانی را دارد.

توجه: مهندس حسین پور با هیچ مدرسی شراکت و رفاقت ندارد و کاملا بیطرفانه به شما مشورت میدهد

09170300085

آدرس: شیراز، ملاصدرا، چهار‌راه ملاصدرا

 

10 ویژگی عجیب روش مشاوره مهندس حسین پور را با کلیک بر لینک صفحه حسین پور مشاور کنکور شیراز بخوانید. یا بر روی عکس زیر کلیک کنید.

 

حسین پور مشاور کنکور شیراز

 

مهندس حسین پور چطور به شما کمک میکند بهترین دبیر ریاضی را انتخاب کنید؟

 

مهندس حسین پور (علمی ترین مشاور کنکور کشوری در شیراز) معتقد است آقای استاد مصطفوی جزو برجسته ترین و بهترین دبیران ریاضی در شیراز هستند. 

قبل از شرکت در کلاس های کنکور آقای مصطفوی در شیراز و یا هر کلاس کنکور دیگری حتما با استاد حسین پور مشاور کنکور شیراز تماس بگیرید و از روز اول تکلیف برنامه‌ریزی سال کنکورتان را مشخص کنید. مشاور شما باید کلاس ها و آزمون آزمایشی و کتاب تست مناسب شما را تعیین کند و آنها را به شکل درستی در کنار هم بچیند تا با هم همخوانی داشته باشند و شما را دچار سردرگمی و استرس نکنند. اگر برای این کار از مشاور کمک نگیرید تمام انرژی و وقتتان به خاطر اشتباه در انتخاب منابع و کلاس و بی برنامگی به باد می رود.

گاها ممکن است شما نیاز به کلاس ریاضی در شیراز نداشته باشید و با فیلم های آموزشی به نتیجه و درصد بالا برسید.

حتما با کمک مشاور کنکور برای شرکت در کلاس کنکور ریاضی تصمیم بگیرید. بهترین گزینه برای این کار مشاوره گرفتن از خود مهندس حسین پور است که بهترین مشاور کنکور تلفنی کشور هم هستند و هر سال چندین رتبه 2 رقمی و بیشترین قبولی پزشکی را دارند.

اگر دیر کنید ممکن است مهلت ثبت نام مشاوره حسین پور برای مشاوره کنکور در شیراز تمام بشود.

 

روش تدریس آقای مصطفوی دبیر ریاضی شیراز

 

روش تدریس آقای مصطفوی هم مثل تعداد زیادی از دبیران ریاضی شیراز جزوه محور است اما این به معنی دور شدن از مباحث کتاب درسی نیست. جزوه آقای مصطفوی مفاهیم ریاضی و مسائل ریاضی کنکور را پوشش می دهد اما در درس ریاضی نمیتوان از خود کتاب درسی غافل شد.

آقای مصطفوی در تدریس ریاضی کاملا مسلط هستند و از نمودار های کاربردی در تدریس  که نشان دهنده مفاهیم توابع ریاضی  استفاده می کنند. آقای مصطفوی با حل تست های مفهومی، مسائل ریاضیات را به خوبی به شاگردان آموزش می دهند. آقای مصطفوی یکی از دبیران با سابقه ریاضی شیراز هستند و با موسسات مختلفی در شیراز کار کرده اند و شاگردان موفقی داشته اند.

 

فقط شما هستید که تاوان اشتباه در انتخاب دبیر یا DVD آموزشی ریاضی و یا بی برنامگی در سال کنکور را می پردازید.

پس درست انتخاب کنید!

مهندس حسین پور بهترین گزینه برای مشاوره کنکور است

 

شماره تلفن مشاوره کنکور مهندس حسین پور

09170300085

آدرس: شیراز، ملاصدرا، چهار راه ملاصدرا