دفتر برنامه‌ریزی کنکور

حتما همه شما کنکوری‌های عزیز از لزوم داشتن هدف در شروع هر مسیری بویژه مسیر کنکور و رتبه برتر شدن مطلع هستید. اولین قدم در هر فعالیت تعیین هدف است. اما ما بعد از تعیین هدف علاوه بر توصیه‌های مشاور کنکور و ثبت نام در موسسات مشاوره کنکور، نیاز به تجهیزات و امکاناتی مثل کتاب‌های کمک آموزشی، اساتید برتر کنکور، مشاور برتر کنکور و کلاس‌های حضوری و مجازی کنکور داریم.

اما سوال اینجاست چگونه می توان رسیدن به هدف را قدم به قدم در پیش چشم خود ترسیم کنیم؟

اینجاست که نیاز ما به داشتن یک دفتر برنامه‌ریزی کنکور حرفه‌ای احساس می‌شود.

 

دفتر برنامه‌ریزی کنکور چیست؟

برای شما کنکوری عزیز که هدف خود را کسب رتبه برتر در کنکور سراسری تعیین کرده‌اید مهم است که بدانید نظم و انضباط شخصی از عوامل بسیار مهم در تضمین موفقیت شماست. دفتر برنامه‌ریزی کنکور در حقیقت ابزاریست که به شما کمک می‌کند تا بتوانید نظم و انضباط شخصی را در مسیر برنامه‌ریزی تحصیلی کنکور حفظ کنید.

در حقیقیت با پیش‌بینی و برنامه‌ریزی مسیری که می‌خواهید در طول هفته، ماه و سال طی کنید و نیز ثبت فعالیت‌های روزانه خود در دفتر برنامه‌ریزی کنکور، علاوه بر داشتن یک نقشه راه، تعهدی شخصی نسبت به اجرای برنامه‌ها برای خود ایجاد می‌کنید.

 

مزایای دفتر برنامه‌ریزی کنکور برای شاگرد کنکوری:

اولین مزیت داشتن دفتر برنامه‌ریزی کنکور ایجاد نظم شخصی و افزایش راندمان کار است. در حقیقت شما با ثبت فعالیت روزانه، می‌توانید با ایجاد رقابت با خود، عملکرد خود را هر روز بهبود ببخشید و زمان خود را بهتر مدیریت کنید. گذشته از این، دفتر برنامه‌ریزی به شما کمک می‌کند به راحتی نواقص خود را کشف کنید و با گزارش به مشاور کنکور خود، برای رفع آن تدبیری بیندیشید.

مواقعی در طول مسیر موفقیت در کنکور پیش خواهد آمد که شما دچار افت روحیه می‌شوید. اگر دفتر برنامه‌ریزی منظم از ابتدای مسیر برنامه‌ریزی تحصیلی خود داشته باشید، به سادگی با مراجعه به آن و مشاهده سیر رشد خود، انگیزه‌ای خواهید گرفت که افت روحیه شما را رفع خواهد کرد.

 

نقش دفتر برنامه‌ریزی کنکور در نتایج آزمون‌های آزمایشی:

اگر آزمون‌های آزمایشی قلمچی یا گاج را به عنوان اهداف کوتاه مدت تعیین کنیم، دفتر برنامه‌ریزی کنکور، چگونگی رسیدن به این اهداف کوتاه مدت را مشخص می‌کند. در واقع محلی برای تعیین قدم‌های کوچک برای تحقق این اهداف کوتاه مدت است. به عبارتی دیگر مطابق با بودجه‌بندی آزمون، برای طول مدت زمان معین، تعیین می‌کنیم چه فصل‌هایی را باید در چه زمانی مطالعه کنیم تا به بودجه‌بندی منابع کنکور 1401 برسیم.

تجربه حرفه‌ای مشاوران کنکور برتر در طول سال‌ها کار تخصصی در حوزه مشاوره کنکور اثبات کرده است که داشتن دفتر برنامه‌ریزی و تعهد به آن، پیشرفت پیوسته شاگرد کنکوری را در هر آزمون آزمایشی میسر خواهد کرد.

 

اهمیت اطلاعات دفتر برنامه‌ریزی کنکور برای مشاور کنکور:

در کنار گزارش‌های روزانه‌ای که به مشاور کنکور خود ارایه می‌دهید، اطلاعات روزانه ثبت شده در دفتر برنامه‌ریزی کنکور، روند حرکت شما را به مشاور کنکور نشان خواهد داد. مشاور کنکور شما موظف است با تحلیل این اطلاعات و رصد روند شما، تغییراتی را در صورت لزوم در نحوه عملکرد شما ایجاد کند.

لازم به ذکر است استفاده از دفتر برنامه‌ریزی کنکور بدون داشتن مشاور کنکور حرفه‌ای، اثر خاصی در موفقیت شما نخواهد داشت. زیرا لازمه اثر بخشی دفتر برنامه‌ریزی کنکور، مسلط بودن شما به اصول مطالعه کنکوری و برنامه ریزی تحصیلی و علم تحلیل داده‌های روزانه شماست که در تخصص مشاور کنکور است.

 

تجارب رتبه برترهای زیر ۱۰۰۰ کنکور از دفتر برنامه‌ریزی:

همه رتبه برترهای کنکور تاکید کرده اند که در طول سال کنکور، استفاده از دفتر برنامه‌ریزی کنکور و تحلیل اطلاعات آن توسط مشاور کنکور، تاثیر به سزایی در موفقیت آنها داشته است. علاوه‌بر‌این، دفتر برنامه‌ریزی کنکور شیوه‌های مدیریت زمان و برنامه‌ریزی برای سایر مراحل زندگی را نیز به آنها می‌آموزد.

اگر شما هم دوست دارید با خاطری آسوده به رشته‌های مورد علاقه خود دست پیدا کنید با شماره 09170300085 تماس حاصل فرمایید و با رزرو جلسه مصاحبه و بهره‌گیری از تخصص مشاور کنکور حرفه‌ای در تحلیل اطلاعات دفتربرنامه‌ریزی کنکور خود، پیشرفت آزمون به آزمون و افزایش ترازهای خود را مشاهده کنید.

 

این قسمت را تنها کسانی که قصد رتبه برتر شدن در کنکور را دارند مطالعه کنند:

کتاب “یادگیری چالشی” نوشته مهندس حسین‌پور که نتیجه سال‌ها مشاوره کنکور و تحقیق در حوزه برنامه‌ریزی تحصیلی است، منبعی مهم برای یادگیری شیوه برنامه‌ریزی تحصیلی، استفاده از دفتر برنامه‌ریزی کنکور، شیوه‌های تست‌زنی و دیگر اطلاعات مهم و ضروری برای کنکوری‌ها و مدرسان و مشاوران برتر کنکور است. اگر خود را لایق رتبه برتر شدن در کنکور میبینید با خرید و مطالعه این منبع مهم، به هدف خود برسید.