زارقی مشاور کنکور شیراز بهترین راهنمای تحصیلی در شیراز کیست؟

زارقی مشاور کنکور شیراز

مشاوره تحصیلی تلفنی

حتما شما هم با من هم عقیده‌اید که انتخاب یک راهنمای تحصیلی خوب از بین  مشاوران کنکور شیراز برای کسب رتبه زیر 1000 خیلی مهم است. اگر اینطور است این مطلب را تا آخر بخوانید

اهمیت این مطلب:

1- به شما 10 روش پیشرفته برنامه ریزی استاد حسین پور بهترین مشاور کنکور شیراز را خواهیم گفت.

2- مطمئنا وقتی روش بهترین برنامه ریز را فهمیدید به راحتی می توانید  مشاوران دیگر را با او مقایسه کنید و بهترین راهنمای تحصیلی را انتخاب کنید.

رازقی مشاورکنکور شیراز می گوید رقابت در کنکور 1400 را دست کم نگیرید
رازقی بهترین مشاور کنکور شیراز می‌گوید اگر از کنکوری‌های سالهای قبل بپرسید به شما می گویند رقابت در کنکور از سال 97 به شکل چشمگیری افزایش پیدا کرد.
از سال 97 به بعد برای رسیدن به رتبه های زیر هزار باید درصدهای بالاتری را در کنکور میزدیم.
در این میان تعداد زیادی از کنکوری هایی که از نظر درسی بسیار قوی بودند هم نتوانستند در کنکور به رتبه های 3 و 2 رقمی برسند.
اگر همین افراد 3 سال قبل کنکور می دادند حتما رتبه خوبی کسب می کردند. مطمئنا رازقی جز خدا نیست و در کنکور باید با کمک مشاور برای رسیدن به هدفمان تلاش کنیم
رازقی مشاور کنکور شیراز
پس از نتایج کنکور سال 97 خیلی از دانش‌ آموزاش از دیدن رتبه کنکورشان شکه شدند. کارنامه هایی با درصد های بالا اما رتبه های بد نتیجه تلاش های دانش آموزان شده بود.
علت این اتفاق چه چیزی بود؟ افزایش سنگین رقابت در کنکور . کلاس های کنکور و برنامه ریزی و فضای مناسب کمپ های مطالعاتی در شیراز و شهرهای دیگر باعث شد سطح علمی خیلی افراد بالا برود و رقابت در میان آنها سختتر بشود.
 تا قبل از این اگر دانش آموزان باهوش بودند یا پایه درسی قوی داشتند با مشاوره و راهنمایی یک برنامه ریز کنکور می توانستند به نتیجه دلخواه برسند.
دوران ورود افراد با پشتکار به رشته های پزشکی به سر رسیده است
در کنکورهای سالهای اخیر به وضوح میتوان دید دانش آموزانی که صرفا با هوشند و سطح علمی خوبی دارند رتبه نمی شوند. امروز داوطلبان ورود به رشته های پزشکی باید هوش هیجانی EQ بالایی نیز داشته باشند.
افراد با هوش هیجانی پایین به سختی می توانند رتبه بیاورند. در واقع هوش هیجانی پایین رقابت را برای آنها در شرایط نامساعد، سخت میکند.
رازقی مشاور کنکور

کار مشاوره کنکور رازقی در هوش هیجانی چیست و چرا در مشاوره مهم است؟

به شکل مختصر، هوش هیجانی همان توانایی افراد در کنترل احساسات و هیجان های روزمره خود و دیگران است. در واقع 20% موفقیت افراد مربوط به هوش شناختی است ( همان هوش معمول ) و 80% موفقیت افراد مربوط به هوش هیجانی است.
دانش آموزان، معلمان و بسیاری از افراد موفق دیگر ممکن است هوش بالایی نداشته باشند و بر عکس.
 وقتی بحث کنترل هیجانات به میان می آید شامل کنترل استرس، انگیزه، اعتماد به نفس و خیلی چیز های دیگر می شود. پس منطقی است که کسی که هوش هیجانی بالایی دارد احتمالا بیشتر و با آرامش بیشتر مطالعه می کند. این افراد در جلسه آزمون هم استرس کمتری دارند.
برای مطالعه مطالب بیشتر در مورد هوش هیجانی روی تاثیر هوش هیجانی EQ در موفقیت کنکوری‌ها کلیک کنید.

روش مشاور کنکور رازقی چطور هوش هیجانی را بالا می برد؟

بله. تقویت EQ ممکن است. البته مشاورها به ندرت مهارت کافی در این زمینه را دارند. اما مهندس حسین پور به روز ترین و خوش سابقه ترین راهنمای تحصیلی در زمینه کنکور در شیراز است.
 در طرح طلایی مشاوره کنکور شیراز و یا در جلسات بهترین مشاور کنکور تلفنی برای بالا بردن این نوع از هوش برنامه های خاصی اجرا می کند. البته تقویت هوش هیجانی فقط یکی از تکنیک های مشاوره او است.
اگر می خواهید همه 10 روش منحصر به فرد مشاوره مهندس حسین پور را به عنوان بهترین مشاور کنکور شیراز بدانید بر روی روش مشاوره تحصیلی مهندس حسین پور کلیک کنید.
 با کلیک بر تصویر زیر نیز میتوانید به صفحه روش مشاوره وارد شوید.
شماره تلفن و آدرس مرکز مشاوره
مشاوره کنکور تلفنی در سراسر کشور و حضوری در شیراز
شماره تلفن دستیار مهندس حسین پور برای هماهنگی جلسه تلفنی رایگان
 09170300085 
آدرس: چهار راه ملاصدرا

رازقی نژاد مشاور کنکور  رازقی مشاور کنکور شیراز  مشاوره کنکور رازقی