کتاب مشاور در مدرسه

 

داشتن مشاور کنکور از امور اساسی در سال کنکور است. اما می‌توان با خواندن کتاب‌ در زمینه مشاوره در مدرسه و چگونگی برنامه‌ریزی تحصیلی، تا حدی جای خالی مشاوره کنکور حرفه‌ای در مدرسه را پر کرد.

برای این منظور به شما کتاب “یادگیری چالشی” که جدیدترین کتاب مشاور در مدرسه است را معرفی می‌کنیم. این کتاب با آموزش روش‌های نوین یادگیری و مطالعه به زبان ساده، همچون مشاور در مدرسه، راه موفقیت در کنکور را به شما خواهد آموخت.

در صورت برخورد با هر مشکل تحصیلی، کافیست به این کتاب مراجعه کنید و ساده‌ترین، به روزترین و کاربردی‌ترین روش حل آن را ببینید به کار گیرید.

 

با کتاب مشاور در مدرسه یادگیری خود را بهتر کنید

قرار نیست شما با خواندن یک کتاب تبدیل به مشاور کنکور خود بشوید، اما بسیار مهم است که سطح خود را هر روز و به طرق حرفه‌ای که مورد تایید بهترین مشاوران کنکور کشور باشد، افزایش دهید.

یادگیری چالشی به شما کمک می‌کند اختلالات یادگیری خود را حل کنید و به تکنیک‌های مطالعه و یادگیری را که اصول ابتدایی پیش از جلسات مشاوره کنکور است مسلط شوید. این کتاب، یک مرجع ویژه برای آن دسته از کنکوری‌ها و نیز مشاوران کنکور است که به دنبال الگوهای مطالعاتی جدید و به روز هستند.

 

کتاب یادگیری چالشی به عنوان مرجع جدید کتاب مشاور در مدرسه

اکثر دانش‌آموزان در آغاز برنامه‌ریزی تحصیلی کنکور خود مشکلاتی از قبیل بی‌دقتی، فراموشی، کندخوانی و … دارند که برای همه داوطلبان کنکور که از روش‌های درج شده در کتاب مشاوره در مدرسه قدیمی و روش‌ برنامه‌ریزی جدولی استفاده می‌کنند آشناست. زیرا که تقریبا تا روز کنکور خود با این مسائل دست و پنجه نرم می‌کنند.

اما با خواندن بهترین کتاب مشاور در مدرسه یعنی کتاب “یادگیری چالشی“، با تکنیک‌هایی ساده، شما دیگر آن مشکلات قبلی را به هیچ‌وجه نخواهید داشت.

به طور مثال، در این کتاب، نویسنده از طریق آموزش “یادگیری چالشی“، شما را از هر گونه حفظ کردن (به جز یکسری فرمول و موارد کلی) بی نیاز می‌کند؛ بنابراین اساسا مطالب به قدری مفهومی و درونی می‌شود که اصلا شما نیاز به حفظ کردن نخواهید داشت که ترس از فراموشی مطالب را داشته باشید! این یکی از دلایل اقبال روزافزون از کتاب “یادگیری چالشی” در بازار کتاب مشاور در مدرسه کشور ‌است.

 

نقش کتاب مشاور مدرسه در بهبود تست‌زنی

حل تست‌های زیاد و بی اندازه، لزوما نشان پرتلاش بودن شما نیست. بلکه ممکن است به علت عدم دقت شما در بررسی تست‌ها باشد. زیرا که یکی از اصول مهم در “یادگیری چالشی” فعالیت شما بعد از تست زدن است. از دلایل مهمی که کارشناسان مشاوره و برنامه‌ریزی تحصیلی، کتاب “یادگیری چالشی” را بهترین کتاب مشاوره در مدرسه می‌دانند این است که به شما برخورد صحیح با تست‌ها بعد از فرایند تست‌زنی را خواهد آموخت.

به عبارتی فرایند مطالعاتی و تحلیل شما بعد از تست زنی به مراتب مهمتر از خود تست زدن است و صحت فرایند یادگیری شما را تایید خواهد کرد. با روش یادگیری چالشی بی نیاز از آن خواهید شد که برای هر مبحث انبوهی از تست‌های بی هدف را حل کنید.

 

ساده شدن کنکور با روش “یادگیری چالشی”

هر سال در کنکور سراسری، کنکوری‌ها ناچار به حفظ کردن انبوهی از اطلاعات و شگردها برای حل هر تست بودند. آنها به توصیه کتاب مشاور در مدرسه یا مشاوره کنکور و اساتید کلاس‌های کنکور خود، برای هر نوع تستی روشی خاص را حفظ می‌کردند. طبیعیست که حتی انیشتین هم نمی‌تواند این تعداد شیوه مختص هر سوال را سر جلسه کنکور به کار گیرد.

روش یادگیری چالشی با ساده سازی فرایند کنکور و اصلاح شیوه مطالعه و یادگیری، درس خواندن برای کنکور را مسیری لذت‌بخش و قابل لمس می‌کند و به این ترتیب قبولی در بهترین دانشگاه‌های کشور را برای شما با هر سطحی از هوش ممکن می‌سازد.

 

با تماس با شماره 09170300085 و گرفتن وقت مصاحبه با مهندس حسین‌پور، نویسنده کتاب “یادگیری چالشی”، استارت موفقیت خود را به سبک باشگاه چالشی‌ها بزنید.