مشاوره : 09170300085

کلیک کنید و روش مشاوره کنکور تلفنی استاد حسین پور را بخوانید

 

 
 
 
21 ویژگی مشاور تحصیلی تلفنی مهندس حسین پور
که او را از بقیه مشاوران متمایز می کند
 
 
 
 

1- آموزش مهارتهای تفکر به سبک طراحان کنکور سراسری

 

مشاور تلفنی کنکور شما به شما روش هایی را آموزش می دهد که با آن بتوانید دست طراح کنکور را بخوانید. مشاور تحصیلی تلفنی شما به دروس متوسطه دوم یا دبیرستن مسلط است و با بینش کامل می تواند مسیر پیش روی شما را برایتان روش کند. برای این کار می بایست ابدا مدتی با مشاور همراهی کنید و در طول مسیر کنکور گام به گام تکنیک های طراحان سوال را از مشاور کنکور خود یاد بگیرید

 

 

2- جدّیت در کار

 

شما عزیزان با این تصور مشاور کنکور تلفنی را انتخاب می کنید که به شما کمک کند هر چه سریعتر به هدفتان برسید بنابر این مشاور تحصیلی تلفنی شما باید با قاطعیت تمام مسیر ها را به شما نشان دهد و در تصمیم گیری برای مشاوره کنکور تعلل نکند

 

3- احترام به شخصیت دانش آموزان از هر طبقه اجتماعی در گفتار و رفتار

 

کشور ما پر از آداب و رسوم متفاوت است که زیبایی خاصی را به کشور بخشیده و لهجه های مختلف بسیار دوس داشتنی هستند. حتی مشاور کنکور تلفنی شما ممکن از زبان شما را هم بلد باشد. از  طرفی اقشار مختلف از صنف های مختلف کارگری گرفته تا پزشک و بازاری و دنشگاهی همه محترم هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 نظارت دقیق بر عملکرد و رفتار دانش آموزان

 

یک مشاور تلفنی کنکور اگرچه ارتباط چشمی با دانش آموزان ندارد اما باید از طریق تلفن و واتساپ و تلگرام در دسترس باشد و در این مورد مهندس حسین پور همواره زمان هایی را برای تماس با شاگردانشان اختصاص می دهند و این بهترین حالت مشاوره کنکور تلفنی است

 

 

 

5- نظم و انضباط فوق العاده 

 

حضرت علی می فرمایند « اوصیکم به تقوا بعد نظم امرکم» و این یعنی شما را به داشتن نظم در کارها توصیه می کنم بعد و بعد از نظم به تقوای الهی توصیه می کنم و اهمیت منظم بودن مشاور کنکور و مخصوصا مشاور کنکور تلفنی بر کسی پوشیده نیست. مهندس حسین پور به عنوان برترین مشاور کنکور و بهترین مشاور کنکور تلفنی کاملا فرد منظمی هستند و همواره برنامه شاگردان را به شکل منظمی کنترل می کنند.

 

6- برنامه ریزی درسی مخصوص هر فرد اما سبک

 

برنامه درسی یک کنکوری نباید غیرمنطقی باشد و بر همین اساس با توجه به اینکه استاد حسین پور مدرس برنامه ریزی تعداد زیادی از مشاوران کشور کشور بوده همواره بر تخصصی بودن و شخصی بودن برنامه تاکید دارند و به هر شاگرد برنامه مناسب آن فرد را ارائه می دهند و به عنوان بهترین مشاور کنکور تلفنی برنامه هایی منطقی می دهند که با آن برنامه ها و تلاش و کوشش شما موفقیت در یک قدمی شما خواهد بود.

 

7- جزوات مفهومی بسیار قوی

 

در بعضی موارد که دانش آموز نیاز به مطالب تکمیلی و خاص داشته باشد به او جزوه مکملی ارائه می شود تا بتواند در کنار مشاور کنکور تلفنی خود و برنامه ریزی دقیقی که برای موفقیت او توسط مشاور کنکور تعیین شده به قله های موفقیت برسد

 

8- روشهای مطالعه سریع و مفهوم محور

 

همه ما دوست داریم مشاور کنکورمان به ما آموزش های خاصی ادائه بدهد تا با استفاده از آنها بتوانیم سریعتر درس بخوانیم. حال با توجه به اینکه مشاور تلفنی شما مربی تند خوانی است مطمئنا با خیال راحت گوش به صحبت های او می سپارید و با اجرا راهکار های او هرچه سریعتر از رقبای خود مطالعه می کنید.

 

 

9- مهارتهای تست زنی خاص 

 

اگر همه مطالب کنکور را کاملا بلد باشید اما در تست زنی ضعیف باشید شانسی برای موفق شدن در کنکور ندارید. استاد حسین پور در جلسات مشاوره تحصیلی تلفنی خود یکی یکی تکنیک های تست زنی را به شما می آموزد. مهارت های تست زنی یکی از بخش های جدا نشدنی مشاوره تحصیلی تلفنی است. یک مشاور کنکور تلفنی خوب باید به تکنیک های تست زنی مسلط باشد و شما را به سمت تست زنی هر چه سریعتر و دقیقتر سوق بدهد.

 

 

10- آموزش روش سریع ساده سازی محاسبات دروس اختصاصی

 

حتما در محاسبات شیمی و مخصوصا قسمت استوکیومتری به درد سر افتاده اید اما ما به هماره مشاوره تلفنی کنکور روش های خاصی را تحت عنوان روش های محاسبات سریع برای ساده کردن محاسبات به شما ارائه می دهیم تا بیش ار پیش بتوانید بر محاسبات مسلط باشید و با روش های ذکر شده در مشاوره های تلفنی کنکور به سرعت بتوانید محاسبات را انجام بدهید.

 

 

11- ایجاد تحول روحی و تغییرات بسیار سازنده در شخصیت دانش آموزان

 

مشاوره های تلفنی انگیزشی مهندس حسین پور هر شاگردی را به مطالعه بیشتر و بیشتر ترغیب می کند. صحبت های مشاور تلفنی کنکور شما تاثیر فوق العاده ای بر شخصیت شما می گذارد و باعث می شود هر رور بیشتر و بیشتر مطالعه بکنید و طعم شیرین داشتن مشاور کنکور تلفنی را بچشید. اگر می خواهید همین الان با شماره تلفن دستیار مهندس حسین پور تماس بگیرید و از مشاوره های انگیزشی او استفاده کنید.

 

12- بالابردن سطح عزت نفس و اعتماد به نفس شاگردان

 

کنکوریهای عزیر شما لیاقت بهترین ها را دارید و مشاور کنکور تلفنی شما به این موضوع واقف است. در اولین تلفن با مشاور کنکور خودتان شاهد بالا رفتن اعتماد به نفستان خواهید شد. روز به روز خودتان را بیشتر دوست  خواهید داشت و به اعتماد به نفسی بیش از پیش به سمت هدفتان گام خواهید برداشت. مشاور کنکور تلفنی شما، شما راز دوستی با خودتان را به شما نشان می دهد و تا پایان عمرتان فراموش نخواهید کرد که با ارزش تر از همه در دنیا خودتان هستید 

 

13- جلسات کاهش استرس بسیار مفید

 

سال کنکور جولانگاه استرس و نگرانی است و اگر مشاور تحصیلی تلفنی شما بر کاهش استرس شما مسلط باشد پیشترف شما در مطالعه دو چندان خواهید شد. گاهی نام مشاوره تلفنی مهندس حسین پور را یک سال آرامش می گذارند چون مشاوره های تلفنی ایشان آبی است بر  آتش استرس دانش آموزان و بهتر از هر کسی به کاهش استرس شما کمکم خواهد کرد.

 

 

برای شروع برنامه ریزی و قدم گذاشتن در راه لذت بخش خاص بود با شماره دستیار مشاوره  تماس بگیرید
 
09170300085
 
 
 
14- در دسترس بودن
 
 
بهترین حالت مشاوره کنکور تلفنی این است که مشاور کنکور هر روز زمانی را به پاسخگویی به تلفن ها اختصاص دهند و شاگردان بتوانند به راحتی در طی هفته با مشاور تلفنی خود در ارتباط باشند و نیاز نباشد برای دریافت مشاوره تلفنی کنکور چندین روز منتظر باشند
 
 
 
15- پاسخ گویی به چت ها
 
 
هر زمان که سوالی برایتان پیش آمد می توانید  مستقیما با مشاور تلفنی خود چت کنید و مشاور شما نهایتا 4 ساعت بعد سوالتان را به صورت کاملا شفاف به شکل صوت ( ویس ) برایتان توضیح می دهد.
 
 
 
 
16- تسلط به سرفصل های دروس
 
 
از جمله مهمترین ویژگی های مشاور تحصیلی تلفنی مناسب این می باشد که باید به سر فصل های دروس تخصصی رشته های مختلف آگاهی داشته باشد. مشاور تحصیلی خوب باید بداند کدام مبحث سخت تر و کدام قسمت راحت تر و کدام قسمت نیاز به پیش نیاز از فصول قبل دارد.
این موضوع در انتخاب فصل ها برای دانش آموزان بسیار اهمیت دارد که بتوانند دانش آموز را در انتخاب بهترین سرفصل یاری کنیم.
 
 
برای شروع برنامه ریزی و قدم گذاشتن در راه لذت بخش خاص بود با شماره دستیار مشاوره  تماس بگیرید
 
09170300085
17- تسلط به مباحث برنامه ریزی تحصیلی
 
 
یکی دیگر از ویژگی های مهم مشاور تلفنی کنکور این میباشد که به مسائل برنامه ریزی تحصیلی احاطه ی کامل داشته باشد. یک مشاور در صورتی که به این موضوعات تسلط کافی نداشته باشد ، در صورتی که دانش آموز در موضوعات مختلف برنامه ریزی مشکلی پیدا کند ، راهکار های آکادمیک و مناسبی به این دانش آموز داده نمیشود. و متأسفانه دیده میشود که افراد بسیار زیادی در خصوص مشاوره و برنامه ریزی تلفنی برای کنکور تجربی وارد می شوند که من به هیچ وجه آنها را پیشنهاد نمی کنم.
 
 
 
18- ندادن برنامه ی درسی مشترک
 
 
همانطور که در فایل صوتی آموزش برنامه ریزی کنکور ذکر کردیم ، در صورتی که می خواهید یک مشاور کنکور تلفنی خوب انتخاب کنید حتمأ در این موضوع دقت کنید که مشاور تحصیلی شما به تمامی دانش آموزانش برنامه ی یکسانی ندهد. در صورتی که این طور باشد مشخص می شود که مشاور شما برای شما زمان کافی را نمی گذارد. در واقع حتی اگر در ابتدای کار برنامه ها مشترک بود بعد از گذشت مدتی از زمان مشاوره نباید برنامه های اشخاص با یکدیگر یکسان باشد.
 
 
19- پیگیر بودن
 
 
پیگیر بودن مشاور کنکور تلفنی نیز بسیار مهم می باشد. سعی کنید با مشاور کنکوری کار کنید که حداقل در بازه های زمانی کوتاه با شما در تماس باشد و شما را فراموش نکند. مشاور خوب کسی است که از شرایط های فردی تک تک دانش آموزانش آگاهی داشته باشد.
 
 
 
20- برنامه های درسی کوتاه مدت!
 
 
در واقع اینطور بگویم که مشاورانی که برنامه های درسی بلند مدت می دهند باعث میشود که ارتباط بین مشاور و دانش آموز از بین برود. و این موضوع به شدت در نتیجه ی دانش آموز تأثیر گذار است . در واقع مشاور تلفنی شما باید در دسترس باشد که در صورتی که شما به مشکلی برخورد کردید بهترین راهکار را به شما بدهد. اگر این اتفاق بیفتد دانش آموز می تواند با کیفیت مطالعه کند.
 
پیشنهاد من به عنوان مشاور تحصیلی تلفنی این هستش که مشاور شما به صورت بازه های زمانی کوتاه مدت برنامه بدهد و این بازه ی زمانی حداکثر از ۱ هفته فراتر نرود. در واقع باید شما به عنوان یک دانش آموز در بازه های زمانی کوتاه مدت با مشاور تلفنی خود در تماس باشید تا در صورت لزوم مشاور تحصیلی تلفنی شما بتواند تغییرات لازم را در برنامه ی درسی شما ایجاد کند.
 
 
برای شروع برنامه ریزی و قدم گذاشتن در راه لذت بخش خاص بود با شماره دستیار مشاوره  تماس بگیرید
 
09170300085
21- تسلط به مباحث انگیزشی
 
 
یکی از مهمترین فاکتور های مشاور تحصیلی تلفنی خوب، دادن امید و انگیزه برای ادامه ی کار به دانش آموزان خودش هست. در صورتی که دانش آموز از لحاظ انگیزشی دچار مشکل شد مشاور تلفنی کنکور باید بتواند بر روی دانش آموز تأثیر بگذارد و بتواند انگیزه ی ادامه ی کار را در دانش آموز ایجاد کند.
 
 
 
 
 
نکات پایانی!
 
 
این نکات از مهترین نکاتی بود که سعی کردم در این مقاله خدممتون عرض کنم. ولی در پایان باید چند نکته رو خدمت دانش آموزان و اولیای محترم عرض کنم
 
1- زمانی که برای مشاوره تحصیلی تلفنی به شخصی مراجعه می کنید انتظار معجزه کردن از آن شخص نداشته باشید چونکه تا زمانی که دانش آموز حرکت نکند و خود دانش آموز احساس نیاز نکند این اتفاق نخواهد افتاد.
 
2- اولیای محترم سعی کنند با مشاور تحصیلی دانش آموز خودشون در تماس باشند و از ایشون در انجام برخی موضوعات راهنمایی دریافت کنند تا دانش آموزان به صورت کامل از شرایط مناسبی برخوردار باشند.
 
3- توصیه ای که من به عنوان مشاور تحصیلی دارم این هست که حتمأ قبل از تهیه ی کتاب ها لوح های کمک آموزشی با مشاور تحصیلی خودتون مشورت کنید تا بهترین راهکار ها را به شما بگوید .
 
4- در صورتی که احساس نیاز می کنید و می دانید که یک همراه در کنار خود نیاز دارید که نقشه ی راه را در دست داشته باشد، شخصی که چندین بار این مسیر را با دانش آموزان مختلف طی کرده ، هرچه زودتر با مشاور تحصیلی خود منطبق بشید چونکه بسیاری از دانش آموزان در نیمه دوم سال به سوی مشاوران می آیند که اونموقع کمی کار سخت میشه. پس سعی کنید از ابتدای سال با مشاور در تماس باشید تا مشاور تحصیلی شما بتواند بهترین راهکار ها را برای از بین بردن عادات اشتباه شما داشته باشد.
 
 
 
 
برای شروع برنامه ریزی و قدم گذاشتن در راه لذت بخش خاص بود با شماره دستیار مشاوره  تماس بگیرید
 
09170300085
 
 
موفق و پیروز باشید!
 
حسین پور
 

آدرس ارتباطی ما

ایمیل :  plan4study@yahoo.com

موبایل دستیار مشاور : 09170300085

مشاوره تلفنی کنکور در شیراز

مشاوره تحصیلی در شیراز،مشاوره کنکور در شیراز،مشاوره تلفنی تحصیلی در شیراز،موفقیت در کنکور،مشاوره تحصیلی شیراز،بهترین مشاور کنکور در شیراز،بهترین مشاور تحصیلی در شیراز،انتخاب رشته تحصیلی،انتخاب رشته کنکور،موفقیت در تحصیل،قوی ترین تیم مشاوره شیراز،کسب رتبه عالی در کنکور،برنامه ریزی برای کنکور،مشاوره برنامه ریز در شیراز،مشاور تحصیل معتبر،مشاور حرفه ای کنکور در شیراز،برنامه ریزی درسی