کانال کنکور تلگرام

 

مشاور کنکور تلگرام

برخی از شاگردان کنکور، علاقمند به دریافت مشاوره کنکور و برنامه‌ریزی درسی از طریق تلگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی هستند. نگرانی‌هایی ناشی از درگیر شدن در تعارفات و مرسومات جلسات رسمی و یا محدودیت‌های زمانی جلسات حضوری مشاوره کنکور یا مشکلات فاصله‌ای، موجب این تمایلات می‌شود. ما نیز با درک این نیاز شما، در حال انجام اقداماتی در این زمینه برای شما علاقمندان هستیم.

 

مزایای مشاوره کنکور در تلگرام:

شاید بر این عقیده باشید که جایگزینی برای تاثیر‌گذاری دیدار‌های حضوری و چهره‌به‌چهره بویژه برای موضوعات مهمی همچون مشاوره کنکور و برنامه‌ریزی درسی وجود ندارد. اما باید گفت تکنولوژی همواره افراد را با امکانات خود متعجب کرده است؛ امکان داشتن تماس تصویری، ارسال فایل و ذخیره آن از جمله امکاناتیست که فضای مجازی در اختیار ما قرار داده است.

این پلت فرم ها نه تنها باعث کاهش استرس شاگرد کنکوری در مورد اتلاف وقت و فراموشی موارد ذکر شده در جلسات مشاوره حضوری کنکور می‌شود، بلکه قابلیت های ویژه مشاوره کنکور تلگرام از جمله ذخیره فایل‌ها، امکان زمان‌بندی و داشتن تاریخچه، در بسیاری موارد شاگرد کنکوری را از فعالیت‌ها و یادداشت برداری‌های بی‌مورد باز‌می دارد که خود نقش مهمی در افزایش بهره‌وری شاگردان کنکوری دارد.

 

تجربه مستقیم در مشاوره کنکور تلگرامی:

در سال های گذشته نیز به فراخور محل زندگی شاگردان کنکوری، تجارب بسیاری در هدایت تحصیلی و برنامه‌ریزی کنکوری برای شاگردان از طریق تلگرام داریم که درصد موفقیت بالایی را نیز داشته‌اند.

با در دسترس بودن اینترنت در همه نقاط کشور این امکان وجود دارد که بدون در نظر گرفتن تعارفات رایج در جلسات حضوری مشاوره تحصیلی در موسسات کنکور، با ارسال پیام‌های متنی، صوتی یا حتی تصویری در تمام اوقات روز، هدایت بهترین مشاوران کنکور را در کنار خود داشته باشید.

 

کانال برنامه‌ریزی رایگان کنکور:

اگرچه رقابت‌های تجاری موسسات مشاوره کنکور آنها را مجبور به خطای تاسیس کانال برنامه‌ریزی رایگان کنکور می‌کنند، اما ما به شدت با این اقدام مخالف هستیم. زیرا که مشاوره کنکور امری کاملا وابسته به ویژگی‌های فردیست و قابل تعمیم به همه افراد نیست.

بنابراین راه‌اندازی کورکورانه صرفا یک کانال برنامه‌ریزی تحصیلی تلگرامی و عضویت همه افراد با ویژگی‌های مختلف در آن، نه تنها موجب گم‌راهی شاگردان خواهد شد بلکه با ایجاد شرایط مقایسه بین افراد روحیه شاگردان را نیز دچار تزلزل خواهد کرد.

روش صحیح آن است که تفاوت‌های فردی در روش‌های مطالعه دروس کنکور، در نظر گرفته شود. در غیراینصورت مضرات توصیه‌های کلی در روند مشاوره کنکور و برنامه‌ریزی تحصیلی شاگرد کنکوری بیشتر از مزایای آن خواهد بود.

 

کاربرد کانال‌های مشاوره کنکور تلگرام:

شاید بتوان گفت تنها مزیت کانال‌های تلگرامی مشاوره تحصیلی که همه افراد بدون عبور از تعیین سطح، در آن حضور دارند، اشتراک اخبار و اطلاعات مربوط به کنکور سراسری و آزمون‌ها یا بررسی کارنامه‌های قبولی در کنکور است. در مواردی نیز جزوات مهم و مشهور که قابلیت استفاده برای همه را دارند نیز می توان از این طریق هم‌رسانی کرد. علاوه براین محل مناسبی برای آپلود پست‌های انگیزشی کنکور نیز می‌باشد.

تاکید می‌کنم که کانال‌های تلگرامی مشاوره کنکور محل مناسبی برای ارایه مشاوره تخصصی نیست؛ زیرا که شرایط و اقتضائات افراد با یکدیگر تفاوت بنیادی دارد.

 

گروه‌های تخصصی مشاوره کنکور تلگرام:

برای آن دسته از افرادی که مایل به برقراری ارتباط با بهترین مشاور کنکور از طریق تلگرام هستند، متناسب با شرایط ذهنی آنها، هر ساله ما گروه‌هایی متشکل از افراد تقریبا هم‌سبک راه‌اندازی می‌کنیم و با ارایه مطالب مختلف، در قالب گروه و بهره‌گیری از ظرفیت‌های شاگرد کنکوری‌های گروه، موجب هم‌افزایی در طول مسیر برنامه‌ریزی تحصیلی خواهیم شد.

 

استفاده از سایر پلت فرم‌های فضای مجازی:

در کنار فضای مشاوره کنکور تلگرام، با استفاده از سایر پلت فرم ها نظیر ZOOM، Skype، WhatsApp سعی خواهیم کرد برای افرادی که حین مشاوره کنکور تلگرام با مشکل فیلترینگ روبرو هستند نیز شرایط بهینه و بدون دردسری را فراهم آوریم.

اگر مایل هستید از اطلاعات بیشتری درباره این سبک از مشاوره تحصیلی بهرمند شوید هم اکنون با شماره 09170300085 تماس حاصل فرمایید و نسبت به گرفتن نوبت مصاحبه رایگان و ثبت نام برای مشاوره کنکور با مهندس حسین پور اقدام فرمایید.

مشاوره تحصیلی تلفنی