اسامی مشاوران تحصیلی و بهترین مشاور کنکور یزد 

مشاوره تحصیلی تلفنی

مهندس حسین پور رکورد دار مشاوره تحصیلی با بیشترین قبولی 2 رقمی کنکور یزد در سال 98 شد.

این مشاور کنکور یزد اعتقادی به بزرگنمایی های مرسوم در تبلیغات و هیاهوهای رسانه ای ندارد و آن را خلاف اصول حرفه ای و صداقت در کار میداند. بنابراین در برنامه های تلویزیونی شرکت نمیکند. تکنیک های فوق حرفه ای ایشان تعداد قابل توجهی رتبه زیر 1000 و 9 رتبه 2 رقمی در یزد برای کنکوری های یزدی به ارمغان آورده است که در کشور یک رکورد محسوب میشود.

و اینگونه است که میتوان به راحتی تفاوت بین مشاور کنکور حرفه ای با مشاوران تبلیغاتی را متوجه شد.

شماره مشاوران تحصیلی اصفهان

شماره تلفن مشاور کنکور یزد

رزرو وقت مشاوره تحصیلی تلفنی با مهندس حسین پور

09170300085

رازهای روش برنامه‌ریزی بهترین مشاور کنکور یزد برای رتبه‌های زیر 1000

گمانه زنی های بسیاری در مورد سبک کاری و تکنیک های کنکوری مهندس حسین پور و مشاوره کنکور ایشان در یزد به گوش میرسد. اما به وضوح مشخص است که ایشان روش ها و تکنیک های خاص و منحصربه فرد کنکوری خود را برای شاگردان خود در مشاوره کنکور در یزد به کار میگیرند.

شماره مشاور تحصیلی در اصفهان

هنوز بسیاری از روش های این مشاور کنکور فاش نشده اند و رتبه برتر های او در یزد هم در مورد روش های برنامه‌ریزی او متعهدند که صحبتی نکنند.

در ادامه به  بررسی و معرفی تعدادی از این تکنیک ها خواهیم پرداخت اما برای آشنایی و مطالعه 10 مورد از روش های استثنایی مشاوره کنکور مهندس حسین پور بر روی لینک بهترین مشاور کنکور تلفنی کلیک کنید.

1- تکنیک مشاوره یادگیری «ChL» با هدف درک عمیق، سریع و با ثبات سر فصلهای درسی

همه ما از میان انبوه لحظات و خاطرات خود برخی را با دقت و جرییات فراوان در ذهن خود دارید به نحوی که انگار همیشه در پیش شما آن خاطره در حال وقوع است. با شناختی که مهندس حسین پور از کارکردهای ذهنی دارند همین سیستم ثبت خاطرات ماندگار را در تکنیکهای مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی خود برای کنکوری های یزد به کار گرفته می گیرند.

ترفند به کارگیری فرمول ChL از نوآوری های این مشاور کنکور است که در حقیقت شاگردان یزدی را از این تکنیک که در مدارس تراز اول اروپا استفاده می شود بهرمند ساخته اند.

از طریق این تگنیک که طی 2 مرحله انجام می شود ذهن شما طی ترفندهایی به حالت آلفا و اکتیو وارد میشود و نتیجه این خواهد بود که ذهن تشنه اطلاعات جدیدی خواهد شد که در طول برنامه ریزی درسی مطالعه می کنید.

 به این ترتیب شما با ورود به مرحله سوم، سلولهای مغزی خود را در حالتی قرار می دهید که مطالب را با سرعتی سه برابر به حافظه بلند مدت خود انتقال دهد.

لازم به ذکر است که این اطلاعاتی که بدین گونه در حافظه قرار می گیرند قابلیت این را دارند که تا 10 برابر حالت عادی در حافظه باقی بمانند.

بهترین مشاور تحصیلی اصفهان

با این روش مشاوره کنکور مهندس حسین پور در یزد، هیچ کدام از شاگردانش نگران فراموشی نخواهند بود و مطالب درسی را عمیقا درک می کنند.

2- جهش رتبه‌های کنکور یزد در 4 ماه آخر با برنامه ریزی «SWOT»

اغلب مشاوران برنامه ریزی کنکور در یزد با متد و روش های سنتی و یا صرفا تجارب شخصی ای در طول تحصیل خود آموخته اند با شاگردان کار می کنند. در این میان مهندس حسین پور مشاور کنکوری از شیوه هایی کاملا به روز و نیز تجارب حرفه ای در کنار هم بهره می گیرند تا شاگردان خود را در طول سال کنکور هدایت و مشاوره کنند.

مدل مشاوره برنامه ریزی تحصیلی SWOT نیز برای اولین بار توسط این مشاور کنکور یزد وارد برنامه‌ریزی کنکور شده که در حقیقت روشی مبتنی بر ترفند دیوید بوده که در دنیا به عنوان روش تضمینی شناخته می شود.

در این روش هر فرد برنامه ای کاملا شفاف و شخصی خواهد داشت که با پایه و اساس کاملا علمی و به دور از حدس و گمان خواهد بود.

از این روش رتبه های بسیاری که در رنج 20 هزار بوده اند طی 4 ماه به رتبه های دو و سه رقمی کنکور دست یافته اند.

3- مشاوره با برنامه درسی خاص هر فرد کنکوری

دلبستن به برنامه ریزی موسسات کنکوری یزد و برنامه های آزمون های آزمایشی قلمچی در یزد از خطاهای رایج کنکوری هاست زیرا که در انتها خواهید دید که نه تنها برنامه ها اجرا نمی شوند بلکه دچار سرخوردگی نیز می شوید.

نکته برجسته کاری این مشاور کنکور یزدی توجه خاص ایشان به ویژگی ها و قابلیت های ذاتی داوطلب است، تا جایی که این مشاور با درخواست از داوطلب برای نوشتن افکار خود که حین مطالعه به دهن آنها خطور می کند سعی می کنند با تکنیک هاییی این افکار را کنترل کرده و به سمت و سویی صحیح سوق دهند تا راندمان داوطلب در حین مطالعه برای کنکور حداکتثر شود.

تاکید این مشاور کنکور یزد بر شخصی بودن برنامه است به اینصورت که روش های مطالعه هرشاگرد در جلسات مشاوره او در یزد متفاوت است.

طراحی مشاوره برنامه ریزی درسی با توجه به ارزیابی های بعد از بررسی وضعیت روحی و علمی شاگردان یزد خواهد بود.
کنکوری ها هر کدام برنامه درسی مطابق با شرایط خودشان دریافت میکنند.
​در مشاوره کنکور مهندس حسین پور علاوه بر برنامه، روش هایی به کنکوری های یزد آموزش داده می شود که از طریق آنها اجرای برنامه بسیار ساده و راحت خواهد شد.

4- تکنیک ایده یابی روش خلاقانه‌ی این مشاور کنکور در یزد

یک معلم ریاضی خبره به جای اتلاف وقت سریعا سعی می کند در قدم اول برای حل مساله سوال را به تیپ های دسته بندی شده سوالاتی که ذهنش دارد ارتباط دهد و به این ترتیب حل سوال را برای خود ساده کند.
چطور می شود به این درجه از تسلط رسید؟
شاید از طریق حل نمونه سوالات زیاد بتوان به این سطح از توانایی رسید اما چگونه بعضی از کنکوری های یزد توانسته اند  با تعداد کمتری تست به همان درجه تسلط معلم خود برسند؟
در اینجا یک راز نهفته است که مهندس حسین پور به آن «ایده طراح» می گوید.
مهندس حسین پور به عنوان بهترین مشاور کنکور از بین مشاوران کنکور در شهر یزد تکالیف و برنامه حل تستهای کنکوری را با قرار دان در یک توالی منظم بگونه ای شکل می دهند که شاگردان بعد از مدتی به ایده طراح سوال دست می یابند و می توانند حدس بزنند طراح از چه مدلی برای طراحی سوال استفاده کرده است.
مشاوران کنکور اصفهان
 این تکنیک مشاور کنکور باعث شده دانش آموزان یزدی دست طراحان سوالات کنکور را بخوانند.
شماره تلفن مشاور تحصیلی در اصفهان

شماره تلفن مشاور کنکور یزد جهت رزرو وقت مشاوره تحصیلی تلفنی

09170300085

ترس دانش آموزان از مشاوران کنکور یزد که روش های حرفه ای دارند

شنیدن این موضوع که یک مشاور تحصیلی در یزد روش های متفاوت و تکنیک های برتر دارد ممکن است شاگرد را وارد سیر اضطرابی ناکارآمد کند. مثلا ممکن است دانش آموز اشتباها تصورکند که شاید توانایی اجرای این تکنیک های پیشرفته را نداشته باشد. اما اینطور نیست و روش های حرفه ای کار شما را راحتتر هم می کنند.

در برخی موارد ممکن است یک کنکوری به علت سطح ضعیف آموزشی گذشته، کار خود را با یک مشاور کنکور معمولی یزد ادامه ندهد اما آنچه باعث خوشحالی است این است که این مشاور کنکور یزد نه تنها برنامه ریزی خود را متناسب با نقاط قوت شما طرح ریزی می کند بلکه با در نظر گرفتن نقاط ضعف علمی و روحی شما سعی می کند آنها را مرتفع سازد.

پس دست از محدود کردن خودتان و ترسیدن از نقاط ضعف خود بردارید . یادتان باشد هدف های بزرگ همجون دویدن که به گام های کوچک نیازمند است، برای رسیدن به اهداف بزرگ، باید تلاش های کوچک را جدی گرفت.

انظباط کاری در سیستم بهترین مشاور تحصیلی تلفنی یزد

انضباط کاری استاد حسین پور همواره زبانزد دانش آموزان کنکوری یزد است و ایشان همواره اهمیت نظم را در مشاوره تلفنی در مشاوره تحصیلی تلفنی یزد خود به شاگردان گوشزد می کنند. ایشان روشهای کارامد خود را با دقت و وسواسی بیش از هر مشاور تلفنی دیگری در یزد آموزش می دهند.

ایشان حتی در مشاوره های تلفنی خود در یزد، برای داوطلبان شهر یزد و هم چنین سایر شهر های اطراف یزد، با حساسیتی مثال زدنی کار مشاوره را انجام می دهند که شاگردان می توانند آسوده  خاطر باشند که تمام کارهای ممکن و لازم از رف مهندس حسین پور برای آنها انجام خواهد شد.

آقا باقری مشاور تحصیلی یزد

فتوحی مشاور کنکور یزد

دکتر اکبرنژاد مشاور کنکور

  باقرپور مشاور تحصیلی یزد

جلالی مشاور کنکور یزد

بهترین مشاور کنکوری که چک کردن گزارشات روزانه کنکوری های یزد توسط خودش انجام می شود

بررسی گزارش های روزانه شاگردان استاد حسین پور طبق اصول و نظم کاری خود توسط خود ایشان انجام می شود. همچینین رفع اشکال گزارشات نیز به همراه شاگردان انجام خواهد شد و شاگردان یزدی فعالانه در این روند بررسی گزارشات خود حضور خواهند داشت و این فعالیت به منشی ایشان واگذار نخواهد شد.

رقابت صحیح کنکوری ها در مشاوره تحصیلی استاد حسین پور در یزد

مقایسه روش مطالعه با روش سایر رقبا اشتباه رایجی است که اغلب داوطلبان کنکور یزد دچار آن می شوند و همین باعث ایجاد ذهن آشفتگی و کاهش راندمان با وجود ساعت بالای مطالعه می شود.

داوطلب باید همواره خود را با این سوال مواجه ببیند که آیا رقیب او نیز همان توانایی ها و شرایط او را دارد؟ آیا مغز او قابلیت های دیگری را دارد؟ و یا در همان شرایط تحصیلی و محیطی مطالعه کرده که او نیز از آنها برخوردار بوده است؟ پاسخ، منفی است به همین دلیل این مشاور کنکور یزد در ابتدا روحیات و توانایی های فردی شاگرد را مورد توجه قرار می دهد.

درواقع در روش مشاورهای شاگردان کنکوری یزدی این مشاور کنکور، خود شما،رقیب اصلی خودتان هستید. هدف، افزایش سطح اخرین گاریست که خودتان انجام داده اید و باید بتوانید بر آن چیره شوید.

توصیه‌ی برترین مشاور کنکور شهر یزد در مورد انظباط فردی کنکوری ها

نطم توصیه همیشگی مهندس حسین پور در مشاوره های تحصیلی تلفنی خویش در یزد به شاگردانش است  زیرا که متخصصان حوزه مشاوره تحصیلی برتر دنیا و محققان خبره روانشناسی نیز براین باورند که طراحی مکانیزم مغزی به نحویست که پذیرای نظم است.انظباط شخصی، پلی بین اهداف و دستاورد هاست.

همانطور که میدانید مغز به قسمت های مختلفی تقسیم شده و بصورت خانه به خانه کنار هم قرار گرفته اند بخش به بخش آن مربوط به یادگیری یک موضوع است مثلا یک خانه از مغز شما مربوط به یادگیری زیست شناسی فصل قارچ ها میشود و بخش دیگر آن مربوط به فصل ویروس ها میشود، مطالب مربوط به قارچ ها دریک خانه از مغز شما قرار می گیرد و مطلب ویروسها در خانه ی دیگر مغز قرار میگیرد.

روانشناسان طی نظریه ای اینگونه بیان کردند که نظم افراد در کارهای روزانه ی آن ها باعث میشود هر بخش از مغز بطور ویژه تری سازمان دهی شود و فرد در هنگام یادگیری، مطالب را در خانههای مغز خود منظم تر جای دهد و درنتیجه منظم تر بازدهی کند.

ازاین رو مهندس حسین پور نیزنظم فردی شاگردان خود را درمشاوره های شخصی تلفنی خود به شاگردانش یاداور می شود تا ذهن آنها به این نظم پیوسته خو بگیرد. چرا که معتقد است  ذهن بهمراه نظم، یادگیری متمرکزتری را تجربه خواهد کرد از اینرو احساس رضایت از بالا رفتن ظرفیت های مغزی و ذهنی دستاوردیست که شاگردان ایشان در یزد، بعد از اتمام دوره از استاد حسین پور به یادگار داشته اند.

وقت شناسی در دوره ی کنکور با بهترین مشاور یزد

نظارت بر مهارت مدیریت زمان در مشاوره های تلفنی مهندس حسین پور در یزد بخش مهمی از مشاوره های تلفنی شاگردان ایشان در یزد را به خود اختصاص می دهد، مدیریت زمان هنریست که موجب می شود بوسیله آن حتی از اوقات فراغت خود نیز لدت ببرید.

بارها تجربه کرده ایم که با زود خوابیدن و زود بیدار شدن استرس دیر به سرقرارهای صبحگاهی رسیدن را از بین می بریم. مطالعه نیز بدین شکل است. اگر به موقع اقدام کنید و ارزش وقت را حقیقتا بدانید تمام اضطراب های ناشی از کمبود وقت را که اکثر شاگردان کنکوری یزدی در زمان های منتهی به کنکور به آن دچار می شوند را نخواهید داشت.

هدف گذاری کنکوری ها توسط بهترین مشاور کنکور در یزد

مهندس حسین پور تخصص بسیار زیادی در طرح اهداف بلند مدت و کوتاه مدت شاگردان خود با دقت و اهتمام تام و تمام دارند و آنها را در مشاوره های تلفنی خود مشخص میکند. این مشاور کنکور همواره در تماس های تلفنی خود با یاداوری اهداف شاگردان به انها کمک می کند تا با انرژی مناسب مسیر را در پیش بگیرند. به گفته بزرگان، موفقیت، نتیجه تلاش دائمی به سوی اهداف شخصی است.

اهداف تا پیش از داشتن برنامه بر تحقق آنها جز یک فانتزی چیز دیگری نیستند. به عبارتی دیگر هدف گذاری، مرحله نخست تبدیل ارزوها به واقعیت است.

بررسی پیش نیازها و نیازهای مطالعاتی توسط برترین مشاور کنکور یزد

در جلسه اول مشاوره های تلفنی مهندس حسین پور به عنوان برترین مشاور کنکور با داوطلبان یزد که به صورت رایگان در دسترس است با هدف گفتگو با داوطلب انجام می شود تا نیاز ها و پیش نیاز های ذهن شخص شفاف شود.

ایشان معتقدند فرد پیش نیازهایی برای یاگیری یک مطلب نیاز دارد که در ابتدا باید آنها مورد توجه قرار گیرد.

این موضوع کاملا بدیهی است، که برای نوشتن کلمات ابتدا نیاز است حروف آموزش داده شود، همانند همین الگو الگوی درس خواندن نیز بدین صورت است. در مسایل ریاضی باید در محاسبات قوی و چیره دست باشید. یا برای مطالعه ی ژنتیک، باید قدم اول آموزش، فهم مفاهیم مقدماتی ژنتیک باشد. برنامه ریزی های این مشاور در این زمینه هم مثل بدون شک منطقی و دارای اصول علمیست که نتایج رضایت بخش شاگردان یزدی موید این تواناییست.

استاد حسین پورهمواره پیشنهادات لازم برای فراگیری مقدمات هر درس را در مشاوره تلفنی خود با شاگردانش در یزد در اختیار انها قرار می دهد و به آنها کمک میکند تا قدم اول را محکم بردارند.

توجه کنید: عمومی ترین روش های مشاوران کنکور، درست ترین آنها نیستند

به عقیده ی بهترین مشاور تحصیلی در یزد، خطرناکترین اشتباه انست که رایج ترین روش را به جای بهترین روش در طی مسیر به کار بگیرند.

مهندس حسین پور در مشاوره تلفنی خود در یزد با گفتگوی فردی با شاگردان یزدی برنامه ای مطابق با توانایی ها و روحیات فردی و توافق آنها به آنها پیشنهاد می دهد.

ایشان به دور از روش های نخ نمای کارزار مشاوره کنکور، برنامه ریزی ها را مطابق متد خودشان انحام می دهند و همواره طی مشاوره های تلفنی یزد داوطلبان را از درگیری با روش های عمومی برحذر می دارند.

جایگاه آزمون های آزمایشی در برنامه برترین مشاور از مشاوران تحصیلی یزد

به گفته ی مهندس حسین پور، بهترین مشاور تحصیلی یزد، با وجود استقبال داوطلبان یزدی از آزمون های آزمایشی، تماسهای تلفنی زیادی مبنی بر شکایت از سطح تراز پایین شان وجود داشته که منجر به نارضایتی داوطلبان یزدی شده است.

آنچه مایه مباهات است این استکه استاد حسین پور در مشاوره کنکور خود با شاگردانش در یزد، با روش ها و تکنیک های منحصر به فرد کمک می کنند نارضایتی آنها در حداقل زمان، به حس رضایت تبدیل شود.

این مشاور برتر یزد، شاگردان را بدون اطمینان به جلسه آزمون هدایت نمی کنند بلکه با روش های خود ابتدا در کوتاهترین زمان، ابتدا آنها را به سطح آمادگی لازم برای آزمون می رسانند وسپس آن ها را به آزمون دعوت میکند تا از مواجهه فوری با تراز پایین و ایجاد دلسردی جلوگیری کنند.

رسیدن به آرزو هایتان، آرزوی ماست